Wpis z mikrobloga

@popal: nom, ja go kupiłem z 3 lata temu na wyprzedaży, ten jasny też jest fajny. Moja rada jest taka, kup wosk do skóry i od razu przesmaruj go i dbaj. Nie wiem jak jest z Twoją potliwością organizmu ale ten pasek dosyć szybko się "przepaca" i warto dbać od początku aby potem nie śmierdział. Wydasz 10zł a będziesz miał z głowy :)
  • Odpowiedz
@popal: sorki za odkopywanie tematu, ale mam pytanie - jak działa chronograf w tym zegarku? Duża wskazówka sekundowa wskazuje sekundy zegarka czy chronografu? Który blat pokazuje ilość godzin nabitych na chronografie (o ile w ogóle? Bo widzę tam jedynie blat czasu budzika)?
  • Odpowiedz
  • 0
@xerxes931: za wskazania chronografu odpowiada duża wskazówka. Minuty chronografu wskazuje górny blat. A godziny to szczerze mówiąc nie wiem czy w ogóle. Wstyd się przyznać ale nie bawiłem się zbytnio ani alarmem ani stoperem. Bardzo mnie po zakupie zdziwiło że za wskazania sekund zegarka odpowiada mały blat a nie wskazówka zegarka. Blat alarmu nie bardzo wiem co wskazuje bo w ciągu doby zmienia swoją pozycje choć żadnego alarmu nigdy nie ustawiałem
  • Odpowiedz
lorus rf325bx9


@popal: dobra, teraz widzę że chronograf jest tylko do 1h, szkoda trochę :/ A co do wskazówki to chyba dość często tak jest, a zwłaszcza jeśli zegarek ma też tachymetr, wtedy jest wręcz wymagane żeby to duża wskazówka sekundowa działała z chronografem
  • Odpowiedz