Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Asgareth Chodzi mi o opinię ogólną użytkownika produktów tej firmy. Podejrzewam, że trudno będzie mi trafić na użytkownika identycznego modelu.
  • Odpowiedz
@Zuiko póki co polecam, mam zamontowaną bezpośrednio na ścianie, bez żadnych listew na podłodze. Łatwo się czyści, wygląda estetycznie, okucia dobre (szklarz, który robi też kabiny chwalił). Cena na stronie była wyższa o kilka stów niż stacjonarnie (nie wiem skąd jesteś), więc warto podzwonić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Eswemenasja My skłaniamy się ku takiemu rozwiązaniu bo mając wannę nie korzystamy z niej niemalże wcale. Prysznic jest dla nas znacznie bardziej praktyczny. Ale to kwestia indywidualnych upodobań.
  • Odpowiedz
@Zuiko: Mam już drugą kabinę z brodzikiem tej firmy i śmiało polecam. Kupowałem w komplecie z ich syfonem klik-klakiem i również jestem zadowolony. Bez problemu można dokupić jakiś pojedynczy element w razie czego.
  • Odpowiedz
@Asgareth: @mazursky: Dzięki za Wasze opinie. Kabina od kilku miesięcy spisuje się rewelacyjnie i oby tak zostało. Faktycznie łatwo się czyści! Cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do podobnych produktów konkurencji. Dzięki raz jeszcze za pomoc i życzę Wam Wesołych Świąt! :)
  • Odpowiedz