Wpis z mikrobloga

@RomeYY: swoją drogą taki geniusz ekonomiczny i browarniczy, a z tego co sam tam kiedyś próbował się wepchnąć na rynek i warzyć to trochę nie pykło ( ͡º ͜ʖ͡º) W ogóle pompę mam z tego hype na RISy bo czasami można za cenę takiego RISa czy dwóch już niezłą whisky kupić albo jakieś inne postarzane alkohole.
@Otsego_Amigo: @JanuszKek: @JanuszKek: wiem, że porter bałtycki, ale z założenia to piwo dosyć podobne (palone słody, dużo alko, podobny bukiet aromatyczny, dużo plato). I podobnie jak na RISy jest na to teraz wielki hype. Poza tym do 100zł (a tyle kosztują teraz dwie butelki prunum, jak nie lepiej) można kupić chociażby czarnego JW, Wild Turkey i nawet jakiś przyzwoity Koniak czy Porto (jeżeli weźmiemy pod uwagę postarzane alko w
@geuze: no ja pisałem o przeciętnej cenie RISa lub imperialnego bałtyka, za cenę dwóch imperium lub bub to rzeczywiście już coś fajnego się kupi, a to czy ktoś woli starzony czy dobre piwo to już sprawa indywidualna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kopyr jakoś nie warzy zbytnio bo o ile dobrze pamiętam to mówił że niezbyt to lubi bo go nudzi, niemniej piwa które warzył z Widawą