Wpis z mikrobloga

@safehouse: m.in. że kieruje międzynarodową siatką pedofilską?


@DJtomex: Tak, informacje o tych sprawach są w emailach. Oczywiście jeżeli spodziewasz się że napisali wprost "lol zgwałciliśmy dzisiaj kilka dziewczynek" to się zawiedziesz.

Ale ciągle gadają o tym jak chcą iśc na pizze, doradzają sobie w wyborze pizzy, pytają się czy myślisz że już jestem gotowy na moją pierwszą pizzę itd. No tak, pewnie głowy państw faktycznie gadają tam dosłownie o pizzy
@safehouse: przypominam, że całe wasze dochodzenie opierało się na słowniczku pedofilskiego slangu z jednego anonimowego posta na 4chanie.


@xeeeeeeenu: Nie, na oficjalnym raporcie FBI z przed wielu lat odnośnie symboli i kodów międzynarodowych siatek pedofili (ten kształt złożony z trójkątów)

plus dziwne słowa kodowe z pizza
plus pizzeria ma logo identyczne jak międzynarodowy kod pedofili

plus wyrok sądu skazujący za powiązania pedofilskie

plus wiele innych. Sam se poczytaj, pizzagate -
Nie, na oficjalnym raporcie FBI z przed wielu lat odnośnie symboli i kodów międzynarodowych siatek pedofili (ten kształt złożony z trójkątów)


@safehouse: bardzo chętnie zobaczę dokument FBI mówiący o tym, że "pasta" to mały chłopiec itd. Zalinkowanie chyba nie będzie problemem, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xeeeeeeenu: Algida jest też naprzeciw obiektu który również ma logo prawie identyczne z tym które FBI opisuje jako znak rozpoznawczy pedofilii?

Jest prowadzona przez znajomych gościa skazanego przez sąd odnośnie działań pedofilnych?

Co do slangu to czego się spodziewasz, że napiszą wprost w emailu?

A powiedz mi lepiej co oznaczają te emaile, że głowy państw i inne szychy na poziomie kongresu pytają się nawzajem, czy jestem już gotowy spróbować pizzę i