Wpis z mikrobloga

@Andczej: naucz się co oznaczają słowa, których używasz. To nie spam. Piszę tu raz na 2 lata, zadałem proste pytanie, a 90% odpowiedzi, to sama #!$%@?.
@Andczej: taa.. przejrzałem ten tag. Zajebiście duże promocje są pod nim.... np. marchewka za darmo? Tam jakoś nikt nie pisze debilnych kodów "do windowsa" i komentuje, że to spam. Tak czy siak , wpis już zawiera kod i może komuś się przyda. Na pewno więcej z niego pożytku, niż z większości wpisów pod tym tagiem.
@Andczej: to mnie teraz rozbawiłeś :D a to ty wyznaczasz zasady? A gdzie ta wasza księga zasad mikrobloga i zasady używania tagów? To ty mi mówisz o zasadach, a nie ja tobie. Więc do ciebie bardziej pasuje "własne zasady, wiesz lepiej co jest dobre "
@Andczej: robi się coraz ciekawiej... czyli zanim się użyje jakiegoś tagu, to trzeba przejrzeć całą jego historię od początku i poszukać czy przypadkiem jakieś Andrzeje nie wyznaczyli dla niego jakieś zasady... to tak na poważnie? Jak masz jakiś regulamin, opis tagów i zasad tego forum, to podziel sie nim i wskaż, co nie tak wg. niego źle napisałem. Jeśli nie masz, to "Przypomnę ci że to nie twoje forum, jesteś tu
@odi Nie, wystarczy uszanować innych użytkowników i tylko lekko się rozejrzeć bo dziwne że nigdy nikt nie wie że ten tag jest zły ale zawsze każdy wie żeby go użyć do byle czego.

Jeśli nie masz, to "Przypomnę ci że to nie twoje forum, jesteś tu gościem i pasuje się dostosować do zasad"


To ty nie dostosowałes sie i to ty nie potrafisz tego pojąć, kilka osób wyżej daje ci to do
@Andczej:ty raczej nie rozumiesz, że aby się do jakiś reguł/zasad dostosować, to muszą one istnieć. Ty nie potrafisz mi wskazać tych spisanych reguł, ale upierasz się, że się nie dostosowuję. Użytkowników wykopu szanuję i nie było moją intencją używać tagu wbrew jego przeznaczeniu. Tag znałem, ale zasad dla niego nie znałem i nadal nie znam (bo nie są nigdzie spisane). Pisanie "czytaj od początku" jest kuriozalne.