Wpis z mikrobloga

Juventus faktycznie rozpoczyna niezły marketing pod literę "J". Szczerze? Na początku nienawidziłem tego loga...ale, to wygląda coraz lepiej. Ktoś tam gdzieś napisał, że J przy dobrym PR może stać się kultową literą, która będzie kojarzona z Juve mniej więcej tak bardzo, jak jabłko kojarzone jest obecnie z Apple. Jestem też pewien, że za parę lat wszystkie większe kluby pójdą w ślad Juventusu, jednak to Bianconeri będą mogli chełpić się tym, że byli pierwsi. Na dole podrzucam J Songs, czyli playlisty związane z Juve na #spotify

J Songs

#juventus #pilkanozna
realbs - Juventus faktycznie rozpoczyna niezły marketing pod literę "J". Szczerze? Na...

źródło: comment_KjEDMVyQOJeIFlpu95idk0d0oQAIOPpQ.jpg

Pobierz
  • 7
@mati2017: Niestety, ale mimo wszystko wolę taką komerchę, niż Chińczyków w klubie robiących wszystko po swojemu ;) Jeśli się ten plan sprawdzi, to Juventus w porównaniu do drużyn z Mediolanu ( no, może jednej drużyny z Mediolanu ) pozostanie Włoski, a nie Chiński ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@realbs: nie mogę się doczekać, jak piłkarz jakiejś innej drużyny ubierze mniej lub bardziej świadomie jakieś ubranie z logo Juve, które niekoniecznie będzie wyglądało jako strój związany z Juve, ale będzie nowe logo. To będzie swego rodzaju zwycięstwo :P