Wpis z mikrobloga

@Darkejas Chlopak ma 10 lat, dorasta jako syn miliardera celebryty a teraz i prezydenta, takze nie dosc ze jest nieogarniety jak kazdy 10latkek to pewnie mu sie to nieogarniecie pomnozylo przez presje jaka jest na niego wywolywana

A wy od razu autyzm :|
@innigri

@nananat: Żaden dzieciak z Aspergerem nie jest wsadzany do kategorii względnie normalnych. Mogą być dobrze terapeutyzowani i jako tako działać, ale to jak są starsze, bo jak wiadomo musi być czas na terapię. Tak czy inaczej, większości objawów, jeżeli nie żyjemy na stałe z nimi, to ich nawet nie zobaczymy.


Zgadzam się z Tobą. Napisałam, że funkcjonują wględnie normalnie, posiadanie orzeczenia wyklucza "normalność", o ile ona w obiektywnej ocenie w
@nananat: No właśnie nie wygląda na mocno zaburzone, bardziej na mocno zestresowane. :D
Ja też mam często do czynienia z Aspergerowcami i autystykami i przy pierwszych spotkaniach szło zauważyć jedną rzecz- są mocno nadgorliwe, ale tak intensywnie że aż zaczynają Cię tym wkurzać, oczywiście w środku. :P Nie pogadasz z nim na tematy inne, niż go interesują.
Później idzie zauważyć, że w momencie gdy inne dzieciaki z klasy szaleją na placu
@Darkejas:

It honestly seemed like something goofy a mom and her son would do. I don't see anything wrong with it.

I've got to say, Barron has grown on me the least few days. I never had much of an opinion on him, but between this (which I think is pretty obviously an inside joke) and him playing peek a boo with that baby, I really like him.

I wonder if