Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem uzależniona od marihuany.
Naprawdę. Możecie mówić, że marihuana nie uzależnia, że zawsze można przestać, że fizycznie nie ma żadnych objawów. Chciałabym, żeby tak było.
Tak się składa, że siedzę w domu i mam bardzo dobry dostęp do zielska. Palę dopóki się nie skończy. Mam 2 gramy? Wypalę to w max. 4 dni. Mam 4? Dajcie mi tydzień, półtora. Nie wiem ile gram wypaliłam w ciągu ostatniego roku, boję się, że może być to liczba dwucyfrowa.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że straciłam jakąkolwiek motywację, siłę, cel. Nie chcę nic robić, nie chcę się uczyć, rozwijać. Wymyślam pełno wymówek żeby zajarać, często biegam do kolegi w mieszkaniu nade mną (pali o wiele więcej ode mnie i często ma). Pewnie ma mnie już dość.

Nie żałuję tych pieniędzy, żałuję tylko, że kiedy przychodzą dni gdy nie ma skąd wziąć, zachowuję się jak narkomanka. Ciągłe uczucie niepokoju, nerwowość, nic mnie nie cieszy, brak apetytu, problemy z zasypianiem. Gdy piszę ten wpis, dochodzi 2 w nocy, a ja nadal nie śpię.
Stałam się głupia, miewam problemy z pisaniem (ortografia i interpunkcja nigdy nie sprawiały mi większych problemów), częściej zdarzają mi się problemy z mową, składam zdania "nie po polskiemu", staję się wycofana itd.
Dużo zmian zaszło w moim mózgu, mam nadzieję, że są odwracalne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 125
@Jaracz_Joint: opowiedz mi o tym kompromisie kolego ;o tyle tutaj specjalistow co sie chwala nabijaniem bonga po 10g (ja #!$%@? xD) albo paleniem 15g w weekend (no pozdro).
Niech zgadne, palenie tylko w weekend?
nie jest źle. nastepny level to jak zaczniesz sciagac majty za lufe, sle są tez tego plusy... bedziesz miała wieli znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
NiewidomyPotwór: myslalem, ze jak spalam gram-poltora tygodniowo to juz jade grubo ale widze, ze to amatorka przy wykopkach. od roku jaram poznym wieczorem, zeby po prostu zasnac i nie budzic sie od koszmarow i uwazam ze to i tak lepsze niz jakies antydepresanty czy tabletki na sen. po prostu nigdy nie jaraj w dzien zeby zabic czas bo wtedy zaczyna sie problem.

Zaakceptował: Zkropkao_Na

@AnonimoweMirkoWyznania: polecam melisę serio xD Taką mocną, najlepiej jak najświeższą, nie z pojedyńczych torebek tylko kub średnie saszetki do parzenia i wypełniaj na maksa. I za każdym razem kiedy chce ci się ćpać marihłanen to parz melisę xD Zamiast palić babilonu to go wyparzaj ;_; W sumie tu na wykopie był koleś który się zmagał z uzależniem i mocna melisa na odprężenie to był dla niego dobry substytut.
BiednySzejk: Jest szansa, że masz predyspozycje do uzależniania się.

To znaczy, miej świadomość, że jeżeli uda Ci się wyeliminować ten nałóg, to raczej będzie duża szansa na wpadnięcie w następny.

I tu nie chodzi, o to, że następny to będą jakieś narkotyki, alkohol czy coś podobnego ponieważ to może być cokolwiek, sport, telewizja, książki, jedzenie, bez znaczenia.

Miej to na uwadze.

Powodzenia

@AnonimoweMirkoWyznania

Zaakceptował: Zkropkao_Na

Kto by dawał metaamfetaminę do zioła i w jakim celu? Przecież to jest w #!$%@? drogie.


@neib1: jak kupujesz z dupy dilera, to może i jest droga. Tak naprawdę większość narkotyków jest stosunkowo tania.
@AnonimoweMirkoWyznania: wystarczy przestać palić na tydzień i nerwowość oraz problemy z zasypianiem znikają. A to, że siedzisz w domu i nic nie chce Ci się robić - cóż, marihuana na pewno nie pomaga, ale na pewno nie jest jedynym powodem tego stanu rzeczy, jesteś po prostu leniwą bulwą która woli jarać zamiast zrobić coś sensownego i do tego zrzucasz winę na uzależnienie.
@Ld93: najtańszych? Chyba w produkcji z p-efki, a nawet nie. W zagłębiu miłośników piko, czyli koło granicy z Czechami, ceny w detalu zaczynają się od 180zł/g. Nie moja "działka", że tak powiem, ale próbowałam dwa razy w życiu, vapo i iv.

Co do mirka, któremu w szpitaly wykryto meth na testach - te multitesty są o kant dupy rozbić, mnie nie wykryto na nich nic, podczas gdy powinny się "zapalić" prawie
O #!$%@? 4 gramy wypalalem do wieczora, a wueczorem jeszcze z 2. Wez nie ciotuj. Poza tym zakochalem sie i #!$%@? to w #!$%@? i nie leze wykrzywiony wcale
DobraBaba: Jakiś czas temu umawiałem się z taką dziewczyną. Dowiedziałem się o tym co robi po ~miesiącu znajomości i troche sie tym zaniepokoiłem więc zapytałem ją czy wie co robi i czy zdaje sobie sprawe z konsekwencji jakie z tego płyną. Upierała się i wmawiała mi że to nie jest dla wszystkich, że wie co robi i jej to nie przeszkadza i nic jej nie grozi, że jej to pomaga czyli