Wpis z mikrobloga

@ravier:
Czołem!

Jeśli Twoim zdaniem gdzieś pojawi się akcja trolowania znalezisk - zwłaszcza w kontekście akcji lewaków i demoliberąłów (WTF?!) - odpal hastag #agentwplywu - wtedy kilka osób będzie wstanie samo ocenić czy znalezisko jest pod ostrzałem - i samo zajmie stanowisko. Jeśli masz kogoś znajomego który jest powazny i równiez moze go irytowac akcja troli - daj mu znac. Ale na prv. - dooki akcja leci cicho - to te kilkatygodni dostana manipulatorzy po tyłku.

A co do zasad - czy jest to łamanie - każdy i tak musi ocenić co zrobić ze znaleziskiem więc nie podlega to dyskusji. Trzymaj się!
  • 11
@marbra: jak będziecie chociaż odrobinę sugerować zakopywanie czegoś to pewnie dostaniecie bany, więc nie róbcie tego, serio

a jak chcecie tylko wykopywać to można wołać po dwieścia dwajścia osób i jest ok

więc wykopujcie tylko i nie róbcie wstydu 4konserwom na wypoku pls ()
zaraz zaraz - jeśli zawołam ludzi do wykopania - to ok - i to nie będzie manipulacja a jeśli zawołam do zakopania - to juz tak? dobrze rozumiem?


@marbra: tak, właśnie tak

i np. jak wiele osób narzeka na to, że ludzie się zwołują mirkolistami do wykopywania to tak można, Moderacja tak pisała
ale gdyby takie zwoływanie się było do zakopywania to tak nie można

a nawet jakby ktoś jakoś sugerował
@BrewNet: ale bycie konserwą nie jest w żaden sposób przypałowe

obie grupy na wykopie mają swoich psychoprzedstawicieli i bycie właśnie kimś takim jest przypałowe, a zwyczajne posiadanie jakichś poglądów przypałowe nie jest, nawet jeśli są to inne poglądy niż Twoje
@marbra: dodają wpis z linkiem do znaleziska, zwykle jest jakiś opis i potem wołają zainteresowanych tzn. tych którzy są zapisani na tematyczną listę
jest coś takiego jak mirkolisty i właśnie tego używają, pomijając wpisy polityczne to zwyczajne mirki np. wołają tym plusujących jak coś opisują i jest sporo zainteresowanych np. losem znalezionego wróbelka

myślałam, że to co szykujesz to jakiś odwet za mirkolisty xD
no ale widzę, że nie
ale nie
@marbra: Wyjaśniam sposób korzystania z tagu #agentwplywu - stosujemy go zawsze łącznie z nickiem osoby (najlepiej w formie [@"nick" to #agentwplywu]), która notorycznie dopuszcza się propagandy (godzącej w dobre imię naszego kraju, narodu, ogólnie pojętych interesów etc.), promuje pedagogikę wstydu i inne podobne metody, np. w komentarzach, na mirko i wszędzie gdzie da się to zaobserwować, nie tylko na wypoku (może być też Twitter, Facebook, YT itd.). Dzięki temu, taki