Wpis z mikrobloga

Mirasy mam na sprzedaż ogniwa Li-Ion NCR18650B 3400mAh.

Prawdziwe i zmierzone parametry:

- ogniwa mają nie więcej niż 10 cykli,
- rezystancję na poziomie 45 mOhm
- pojemność min. 3000 mAh
- ogniwa są przechowywane w naładowaniu około 40% ~3.6V

Ogniwa pochodzą z cofniętej partii zasilania do systemu oświetlenia. Powodem cofniecia był problem z elektroniką, natomiast same ogniwa są jak najbardziej OK. Nie są to żadne porozbiórkowe szroty z laptopów czy power banków.

Gdzie haczyk? Ano przy rozbieraniu pakietu czasem się uszkodziła koszulka albo gdzie nigdzie widać pozostałości przekładek piankowych. Widać to na zdjęciu.

Trochę tego mam, więc dla mirasów cena 8zł za sztukę + wysyłka.

Jakby ktoś potrzebował ogniw wysokoprądowych to też mam, proszę pytać.

#elektronika #18650 #epapierosy #powerbank
ProudToBePolish - Mirasy mam na sprzedaż ogniwa Li-Ion NCR18650B 3400mAh. 

Prawdzi...

źródło: comment_2l78YDDTEu0AmrttT62g51PI4K0gU6do.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@ProudToBePolish: Ok, w ciągu miesiąca dam znać. Bo wiesz, że cena jest bardzo dobra? Zamawiałem tutaj https://pl.aliexpress.com/item/Original-3400mah-NCR18650B-Rechargeable-Li-On-Battery-Of-Panasonic-For-Vape-Electronic-Cigarette-Drill-Led-Flashlight/32774177927.html za cebulowe kupony dwa tygodnie temu. Ponad 700 zamówień i żadnego feedbacku? Wygląda podejrzanie... ale skoro tyle osób zamówiło, to może będzie ok. Jak nie dojdą w ciągu miesiąca to się odezwę i wezmę wspomniane 10 sztuk za te 92 z wysyłką :)
  • Odpowiedz
Polecam Mireczka. Zamówione, zapłacone, wysłane i dzisiaj wyjąłem z paczkomatu. Nie mogłem jeszcze co prawda zweryfikować dokładnie parametrów ale wszystkie ogniwa są bardzo "równe". 3.600V +/- 0.005V. Zaryzykuję stwierdzenie, że na pewno nie jest to jakiś odzysk.
  • Odpowiedz