Wpis z mikrobloga

@hacerking czy ty masz rozum i godność człowieka? Szukałem wczoraj jakiejś dobrej komedii na wieczór. Przeglądam wypok bo wiadomo że tutaj są koneserzy sztuki filmowej o wysublimowanym guście. Piszesz że Straż sąsiedzka to film taki 6/10 więc wchodze na cda i oglądam i oczom nie wierze. To coś to nie powinno nawet leżeć w koszu z filmami za 5zł w TESCO. Kto kręci takie szmiry? Jestem zły! Nie polecam! 3/10.

#filmowyjanusz #film #niepolecam #recenzja
goorskypl - @hacerking czy ty masz rozum i godność człowieka? Szukałem wczoraj jakiej...

źródło: comment_rhRlKCkLOKlWI6RpGAA4AFKJHwFAwlgP.jpg

Pobierz
  • 8
@goorskypl: E tam, nie była taka zła, czyli 6/10 w skali Filmwebu - znaczy "niezła" - to w sam raz ocena. Kilka razy mnie mocno rozbawiła (policjant mówiący, że nie ma pamięci do twarzy:D), sporo idiotycznych gagów, ale przy tej obsadzie wiadomo było, na co się piszę. Ayoade nie różnił się w tym filmie za dużo od Mossa z IT Crowd, co już było plusem, Stiller grał sztywniaka, ale był w
@goorskypl: Kurcze, widocznie nie lubisz głupich komedii, ale z głowy mogę wymienić kilka o wiele lepszych "dzieu", które powinny ci się spodobać np. "The Delivery Man", "4.3.2.1", "Black Dynamite" lub "Swiss Army Man".

Powinienem ostrzegać, że trzeba mieć wysublimowane poczucie humoru, aby "The Watch" się komuś podobał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hacerking: dałem 3/10 bo całkiem zabawna była scena


ale tak szczerze powiedziawszy humoru w tym filmie było jak na lekarstwo i to jeszcze na receptę którą wystawił naćpany lekarz. Ben Stiller to ten sam poziom zażenowania co Sandler i trzeba się zgodzić z mirkiem @pkrr że nie ma się czego po nich spodziewać ;) Gorszą komedią od Strażników był chyba tylko "Niedokończony interes" ale były cycki więc daje 2/10.

Lubię głupie