Wpis z mikrobloga

@silvia9: przeczytałam książkę. Gówno dała XD oczywistości, które każdy palacz zna.

Ja uważam, że dopóki ktoś po prostu nie będzie szczerze chciał pozbyć się tego śmierdzącego nawyku, to żadna książka ani żadne apteczne specyfiki nie pomogą. 3 lata bez papierosów here.
  • Odpowiedz
@silvia9: nie chcesz, skoro jeszcze potrzebujesz się przekonać :D palenie to największy bezsens w jakim można tkwić. Śmierdzi to to jak cholera, śmierdzą palce, ciuchy, włosy, dom. Jest niezdrowe, jest cholernie drogie, truje Ciebie i otoczenie, powoduje szybsze starzenie się. A nałóg przede wszystkim rządzi Twoim życiem, narzuca zwyczaje, skraca spotkania, zaczyna uwierać pod koniec filmu w kinie XD nie widzę żadnych plusów.. Paliłam ponad 6 lat, paczkę dziennie i do
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nama chcę, ale mam obawy jak będzie mi się żyło bez nich. Po tylu latach palenia mam swoje zwyczaje i ta książka podobno pomoże mi oswoić się ze strachem. Tobie nie pomogła ale wielu ludziom tak, więc chcę przeczytać i sama wyciągnąć wnioski.
  • Odpowiedz
Czytałem, rzuciłem. Działa. Już 2 lata. Wcześniej też próbowałem, ale się męczyłem. Po książce pełen luz oraz poczucie że trzeba być debilem żeby palić. Za to mogą ciotka rzuciła ale książkę w połowie. Przestraszyła się że zaraz przestanie palić :) I lipcu nadal
  • Odpowiedz
@silvia9: Przeczytaj, bo nic nie stracisz a możesz dużo zyskać. Mi się udało rzucić i nie palę juz dwa i pół roku. Najważniejsze to zrozumieć, że ani to Cię nie uspokaja, ani wcale Ci nie smakuje ani tego tak naprawdę nie lubisz. Jak śmierdziałaś to juz sama zrozumiesz za dwa tygodnie. Moja rada, która mi pomogła - zainstaluj jakaś aplikacje typu Quit Smoking, ale wcale nie po to, żeby liczyć pieniądze,
  • Odpowiedz