Wpis z mikrobloga

To lista osób, które dzisiejszej nocy opublikowały lub zaplusowały pedofilskie treści:

@plackarz @BigFred @Cappuccinos @Znowu_sie_czepiasz @oleks @zolw22 @Geron @aleco @tony_soprano @CHVRCHES @PedroLeon @Stawski @nemesis81 @Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka @zdupydomordyzaur @Boratt, @miczi92 @depOO @wHiteee @PIetwa @Oxy_Carbo @nihon @pstjepan @Fauler

Złamaliście regulamin serwisu i przede wszystkim polskie prawo. Wasza przygoda z Wykopem skończona, wyjaśnienia pozostawcie dla policji.

#wykop #moderacjacontent #tangodown #pedofilia
  • 725
  • Odpowiedz
@s0ma: przecież prokurator (czy ktokolwiek inny) nie będzie się zagłębiał w meandry mirko. Proste założenie - plusowanie jako forma poparcia dla publikowanej treści i koniec. Wiem, że brzmi to śmiesznie - bagiety za plusowanie na mirko, ale jednak opowiadanie się za treściami tego typu nawet na mirko, które jest miejscem publicznym, może nieść (i zapewne przyniesie w tym wypadku) jakieś konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Moderacja: W nocy wasz serwis opublikował treści pedofilskie, złamaliście regulamin serwisu i przede wszystkim polskie prawo. Wasza przygoda z Wykopem skończona, wyjaśnienia pozostawcie dla policji.
  • Odpowiedz
@Majku_: co to znaczy poparcie XD we wklejonym z kk cytacie nie ma mowy o karalnosci popierania pedo. Jest mowa o utrwalaniu i rozpowszechnianiu. Raczej trudno tu mowic o prostym zalozeniu, bo prokurator musi jasno i logicznie sformulowac o co cie oskarza. Juz nawet samo popieranie przez plusowanie (XD) jest trudne do udowodnienia, wiec powodzenia.
  • Odpowiedz
Usłyszałem głośny huk, aż przybiegłem na mirko. Był to odgłos pękającej dupy @moderacja która zauważyła pedofilskie treści spod tagu prokuratorboners, tolerowane tu od lat pod warunkiem że wszystko odbywało się po cichu a nie w gorących.
  • Odpowiedz
@Arcziii: Zielonki maja ograniczenia co do ilości wpisów komentarzy czy dodawania znalezisk. Już sporo osób sugerowało by nie miały one możliwości dodawania obrazków filmów co by taki spam ograniczyło ( zlikwidować całkowicie się niestety nie da)
  • Odpowiedz
we wklejonym z kk cytacie nie ma mowy o karalnosci popierania pedo


@s0ma: No nie ma, dlatego moderacja zablokowała i zgłosiła do prokuratury i to prokurator zdecyduje pod jaki paragraf to można podpiąć. Jak dla mnie wszystko jest zrozumiałe i całą akcję modów popieram
  • Odpowiedz
@s0ma: więcej xD.
nie jestem prawnikiem, ale jeżeli ktoś zechce spytać tych, którzy plusowali, to na pewno będzie wiedział, o co spytać, a nie będzie pytał, czym jest hehe mirko
wracam do pracy :)
  • Odpowiedz