Wpis z mikrobloga

@wuju84: Popieram. Dorzuciłbym jeszcze jakiś skrypt, który by wygaszął nieużywane konta - trolle będą sobie zakładać puste konta i czekać aż dojrzeją do wrzucania obrazków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, aktywność też można wytworzyć i to obejść, ale niech się leszcze więcej natrudzą chociaż.

PS Swoją drogą nie ogarniam tego oburzenia o bana za plusy. Ludzie #!$%@?, serio? Stajecie za takimi co plusowali wpisy z pedofilią? Nawet
@wuju84: Ograniczenie wrzucania zdjęć dla zielonek do np tygodnia od założenia spowoduje tylko i wyłącznie to, że przez pierwszy tydzień będzie względny spokój. Codziennie założą 20 kont i po tygodniu będzie taki sam spam jak jest teraz.
@Widzet: Promowanie to by było jakby ktoś na fejsie udostępnił albo zrobił zrzut i wysyłał dalej. A jeśli ty też widziałeś to pedo to też jesteś winny bo u ciebie w keszu na kompie zostało to zdjęcie zapisane.
@wuju84: Moim zdaniem administracja mogłaby wprowadzić rejestrację dostępną tylko na zaproszenie i przyznawać użytkownikom jakąś określoną liczbę zaproszeń co miesiąc np. na podstawie ich aktywności. Większość osób i tak korzysta z wykopu bez logowania się.
@dildo_vaggins: Dając plusa przyczyniasz się do wybicia wpisu w gorące, przez co jest widoczny dla większej liczby osób, plus widnieje to w Twoim profilu jako plusowane.
Ale powtarzam, my nie jesteśmy od tego by osądzać czy to rzeczywiście jest promowanie czy nie. Zajmą się tym powołane do tego organy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba okej?

A sam treści nie widziałem więc nigdzie mi keszu nie siedzi
Nie wiem, będzie wyrok to Ci powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale temat jest kontrowersyjny bo w pewien sposób to jednak promowanie tych treści. Niech odpowiednie organy ocenią.


@Widzet: nawet jakby stwierdzili, że plusowanie na mirko jest karalne, to trzeba jeszcze udowodnić, że to właściciel konta kliknął w plusa, co bardziej ogarnięci nie będą się przyznawać i mówić, że to musiał być ktoś inny z domowników. IMO
Ja #!$%@?ę, normalni jesteście? Już całkiem wam wyprali mózgi i wtłoczyli niewolnictwo tak głęboko do głów, że sami domagacie się kolejnych regulacji. Poblokujmy podstawowe funkcjonalności WSZYSTKIM normalnym ludziom, bo raz na jakiś czas znajdzie się paru głąbów, którzy łamią regulamin. No właśnie - wrzucali treści niezgodne z regulaminem, tak? Moderator powinien to wszystko wywalić, pobanować, zgłosić policji i załatwione. Ale nie, lepiej zdelegalizować noże, bo zdarza się, że ktoś kogoś zadźga -