Wpis z mikrobloga

Nie wiem co o tym myślicie ale w związku z aferą pedofilską aż prosi się o blokadę możliwości dodawania zdjęć przez nowo założone konta. Pisano o tym wielokrotnie, wołam też @Moderacja i zapraszam do udziału w ankiecie.

#moderacjacontent

Czy popierasz blokadę dodawania zdjęć dla zielonek?

  • Tak 90.7% (1843)
  • Nie 9.3% (189)

Oddanych głosów: 2032

  • 30
  • Odpowiedz
@wuju84: Nie można portalu dostosowywać pod paru debili, odsieje to dużo ludzi chcących założyć konto. Wystarczy zatrudnić mode na nocnej, w razie czego po dużej ilości zgłoszeń w krótkim czasie, ukrywać dany post, albo zielonkom dawać do zdjęć automatyczne ukrywanie zdjęć, że trzeba kliknąć żeby wyświetlić.
  • Odpowiedz
@wuju84: Widać tresura niewolników działa. Kurcze zaraz wykopki się zesrają bo być może zobaczą nieprawomyślne zdjęcie... i co to będzie, apokalipsa ;)

Każdy se tak może dodawać i pisać co chce?! Skandal! Ja bym kazał wszystkim którzy chcą napisać komenatrz dłuższy niż 3 znaki przesyłać skan dowodu. Bo jeszcze napiszą "#!$%@?" i co wtedy? :) Albo ktoś opisze swoje pedofilskie fantazje...

OMG 90% durniów którzy sami się domagają żeby im nałożyć
  • Odpowiedz
  • 0
Ograniczenie dla zielonek oraz jakieś punkty wiarygodności żeby uniknąć spametstwa i tego typu akcji .
Jestem już prawie 9 lat na wykopie i przydałoby się coś z tym zrobić wkoncu , bo czasem to aż odechciewa się wchodzenia
  • Odpowiedz