Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego "dbanie o siebie" jest takie drogie? Te wszystkie kosmetyki, leki dermatologiczne, ciuchy, perfumy. To wszystko kosztuje sporo gdy chce kupic cos dobrej jakosci. Chce byc atrsakcyjna i podobac sie ale ledwo mnie na to stac! Nie urodzilam sie piekna jak jessica alba i teraz musze to nadrabiac. Za nim uda mi sie wydac kase na odpowiedni wygląd to minie mi magiczna granica trzydziestu lat i bede stara panna-dziewica.
Czasami mi sie odechciewa i chcialabym miec to gdzies tak jak te wszystkie niezadbane i brzydkie. Zazdroszcze im tego ze sie pogodzily ze i tak zawsze beda samotne. Mnie sie jeszcze chce walczyc ale brakuje pieniedzy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie masz pieniędzy to rusz głową, co do ciuchów to ostatnio ktoś wrzucił w gorące cały zestaw ubrań z jakiegoś lumpeksu gdzie gościu wyglądał jak bóg życia w nich. Kosmetyki, poczytaj w internecie często stosując naturalne i stosunkowo tanie składniki jak oleje, czy (mi bardzo pomaga na suchą skórę) masło shea można wyjść zdecydowanie lepiej niż drogich kosmetykach. Perfumy, to nie jest coś must have także Tym się nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektóre te wpisy na anonimowych to wylęgarnia raka xD Rzeczywiście, trzeba mieć wszystko najdroższe bo NAJLEPSZE xD trzeba się milionem rzeczy mazać :D Pocieszę cię - każda zmora znajdzie swojego amatora, tak mówią :P Nie wiem bo jestem atrakcyjna, mimo że nie robię sobie tapety, nie kupuję najdroższych ciuchów, zawsze podobałam się facetom, nie jestem jessicą albą, mam nawet dwa koty! No ale męża też mam. Choćbyś na siebie kilogram
OP: @Dziobaczka: to zazroszcze ze na ciebie leca i kogos masz. Ja nie mam, nie mialam i nie wiem bede miec. Jak nie uda sie do 30 to daje sobie spokoj i popelniam samobojstwo.
Tez kiedys wierzulam ze bez ladnej buzi da sie kogos znalezc, ze wystrcza wspolne pasje, polad na zycie. Niestety zycie to nie film i nikt nie #!$%@? sie w wnetrzu.
Tak jestem brzydka ale robie co
@AnonimoweMirkoWyznania: To teraz inaczej, przestań się nad sobą użalać. Życie to nie film, nie bajka? Oczywiście, że nie, swojego męża poznałam mając 24 lata więc też się trochę naczekałam. Jestem atrakcyjna, ale jak każdy człowiek mam swoje kompleksy, a w szkole bywałam dla niektórych pośmiewiskiem. Tylko, że mam coś w głowie i tym samym mam co poza wyglądem co zaoferowania innym. Jeśli zależy Ci żeby mieć kogoś byle mieć to nie
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jak nie uda sie do 30 to daje sobie spokoj i popelniam samobojstwo.


Weź sobie kilo frytek usmaż to Ci przejdzie.

Myślisz, że #!$%@? kilku tysięcy złotych na duperele zrobi z Ciebie wartościową laskę do związku?
Nie zrobi.

Można ubierać się tanio, oryginalnie i stylowo.
Makijaż może być również subtelny, podkreślający rysy twarzy, które nadają ładny kształt buzi.
Walenie sobie 10 warstw jak tynkowanie na budowie nie ma sensu.

oczekuje
OP: @Dziobaczka: widze ze czytasz po lebkach. Mam wiecej niz ty gdy poznalas meza, tak chce poznac kogos wartosciowego dla kogo bede kobieta a nie gownem. Tak mam coś do zaoferowania ale wiem ze to bez wygladu nic nie znaczy. Te dwie cechy sa ze soba zespolone. Nie wiem, moze to ze jesteś taka atrakcyjna pozbawilo cie empatii i czytania ze zrozumieniem?

@atoic: bez komentarza

Ten komentarz został dodany
OP: @TaoHosts: maluje sie subtelnie, nie wale tony kosmetykow. Nie wiem skad wniosek ze nie mam nic do zaoferowania i jestem pusta. Wiesz ze sam charakter nic nie zdziala kobieta musi sie podobac wiec skad moje "dbanie o siebie". Na operacje trzeba byc odwaznym a to nie dla mnie. Nie jestem zdesperowana bo nie szukam byle kogo. Chcialabym byc po ludzku kochana a nie traktowana jak smiec. To takie ciezkie
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie wiem skad wniosek ze nie mam nic do zaoferowania i jestem pusta.


No nie wiem właśnie, bo nigdzie nie napisałem, że jesteś pusta i nie masz nic do zaoferowania.
Pisałem tylko o kwestii wyglądu co wynika z twojego wpisu, że uważasz siebie za brzydką.

Wiesz ze sam charakter nic nie zdziala kobieta musi sie podobac wiec skad moje "dbanie o siebie".


Dbanie o siebie jest jak najbardziej na tak.