Wpis z mikrobloga

Taka mini analiza #!$%@? #antoni #macierewicz, nieco bardziej dokładna niż podawana zazwyczaj "średnia prędkość" (która nie mówi prawi nic).
To tez wersja uproszczona, bo podanie średniej prędkości dla autostrady na 180 km/h oznacza, że jeżeli co jakiś czas wpadali na kolumny blokujące TIRów, gdzie prędkośc spadała im do np: 105 kmh, to potem musieli nadrabiać z 200+ km/h.
I każdy kto ich kiedyś spotkał, to wie, że czasem pędzą niewiele wolniej niż Tupolew przy lądowaniu :D

#dobrazmiana #wypadek #4konserwy #neuropa #polska
Pobierz text - Taka mini analiza #!$%@? #antoni #macierewicz, nieco bardziej dokładna niż pod...
źródło: comment_gOvWUAeKD8amJREbujQDgG9bqTQi9ckz.jpg
  • 10
To tez wersja uproszczona, bo podanie średniej prędkości dla autostrady na 180 km/h oznacza, że jeżeli co jakiś czas wpadali na kolumny blokujące TIRów, gdzie prędkośc spadała im do np: 105 kmh, to potem musieli nadrabiać z 200+ km/h.


@text: Ale musieli mieć średnią prędkość 148, więc jeśli wpadali na kolumny TIRów i spadało im do 105, to wystarczyło trochę dłużej pojechać 160-170.

Polecam douczyć się z matematyki.
Ale musieli mieć średnią prędkość 148

@erbo:
Jeśli idzie o autostradę, to wychodzi ok 180 km/h. Nie wiem skad masz te 148, ale to pewno zliczone wszystko, łacznie z miastami i tam gdzie musieli się zatrzymac lub zejśc pon 50 kmh.

Polecam douczyć się z matematyki.

@erbo:
To raczej ty się naucz nie tylko matematyki, ale i logicznego myslenia + czytania ze zrozumieniem.
Bo wyraźnie napisałem, ze zakłądając średnią na
bo gdyby przez 80% czas jechali 105


@text: No właśnie, użyj logicznego myślenia, czy pojazd uprzywilejowany będzie jechał 80% trasy 105km/h po autostradzie, skoro nawet zwykły kierowca nie jedzie tam tyle dłużej niż 10%.
nie ma żadnej zmiany? Zawsze #!$%@?, ale wykopki odkrywają chyba świat na nowo

@iedrzei:
To raczej Antoni ma coś do odkrycia. Bo to samo można powiedzieć, że nasi piloci nic sie nei nauczyli od czasów Casy, co Antoni i Generał skutecznie wypierali. Ba ostatnie wydarzenia z Londynu, gdzie chcieli ludzi z 2 samolotów upchać do 1 (znowu śmietanka), pokazuje, że po prostu obłude ws Smoleńska.
@text: co Ty mi tu #!$%@? o smoleńsku i londynie jak ja tylko napisałem, że zawsze rządowymi furami #!$%@? jak #!$%@? xD
z resztą taką tabelkę z wymyślonymi średnimi prędkościami to se możesz schować
co Ty mi tu #!$%@? o smoleńsku i londynie

@iedrzei:
Widocznie NIe zrozumiałeś prostego zdania. Napisałem jasno matole, że to żadne odkrycie dla mnie i wykopków, a bardziej pokaz obłudy PIS. Czego tutaj nie rozumiesz? To ty mi wmawiasz, że to jakieś zaskoczenie. Zaskoczenie moze dla ciebie, że jesteś na tyle głupi, że nie rozumiesz prostych zdań. Do każdego xD dodaj jeszcze LOOOOOOOOOOOOOOOOL gimbusie.

z resztą taką tabelkę z wymyślonymi średnimi