Wpis z mikrobloga

Jak jesteście ciekawi jak zespół Almost Famous zaprezentował się na swoim pierwszym koncercie to nie mam dla was dobrych wiadomości.... Wyszło średnio. Nie no, wyszło słabo w #!$%@?.

Organizacja i klub: #!$%@? z grzybnią. Carpe Diem ( #wroclaw ) to #!$%@? speluna. Scena za nisko. Ciasno, akustyka(!) kompletnie do bani. Ja stałem całkiem blisko a i tak w połowie zdecydowałem się cofnąć do drzwi bo bym się odusił. Do tego standard #!$%@? na koncertach: pchające się gnoje, lochy siedzące na barkach swoich rycerzy i zaslaniajace wszystko (gratuluję ci #!$%@? cucku frajdy z koncertu polegającej na noszeniu swojej świnii).

Zespół: no też się nie popisał. Plus że laig był w miarę trzeźwy ale co z tego skoro nie umiał tekstów i ogólnie był zbyt cicho. Można było odnieść wrażenie że był tylko hypemanem Bonsona choć hypeman to i tak za dużo powiedziane: byłem na koncertach Bonsona gdzie hype'ował go Matek i ten już miał więcej do powiedzenia. No ale przynajmniej jak ktoś lubi Bonsona to mógł sobie posłuchać zwrotek Mara w jego wykonaniu :)
45 minut: zajebiście długo jak na koncert zespolu co xD #!$%@?. Był jedynie jeden nowy kawałek z AF plus te które już wyszły plus Bonsoul. Chcieliście sobie posłuchać czegokolwiek laika live np leveli? Zapomnijcie no chyba że zwrotka do palanta się liczy. A wymówki że hehe nie zdążyliśmy się nauczyć tekstów mnie jako fana bulącego za koncerty i poświęcająego czas nie bawią. Jestem zawiedziony w #!$%@?.

Na koniec pozytywne info: jak zamówiliśmy płyty to powinny być do 10-tego i podobno ma być nowy Bonsoul jeszcze w tym roku.

#laikike1 #bonson #almostfamous #koncerty
m.....i - Jak jesteście ciekawi jak zespół Almost Famous zaprezentował się na swoim p...

źródło: comment_wOeFFdiCT5HqRQdeC90AWLLWXJbOGaPX.jpg

Pobierz
  • 16
@Calvert: tylko pieczątka. na początku się zasmuciłem, bo chciałem mieć dowód obecności na legendarnym w przyszłości koncercie i miałem rację :/
@madry_i_mieciutki: problemy z szatnia, problemy z ogarnieciem listy ludzi (bilety kupowałem godzinę po ogłoszeniu koncertu przez neta a nie chciano mnie wpuścić, wbiłem na podstawie maila od organizatora dopiero, gdyby nie to potwierdzenie to nara #!$%@?), granie przez pół godziny z playbacku (XD) #!$%@? sprzętu i #!$%@? nara, taka faza. Żenada w #!$%@? ale w sumie tylko tego się spodziewałem idąc tam #rap