Wpis z mikrobloga

@Xune: ja jadę w marcu po spodnie, ale jeszcze muszę zrzucić kilka kilo :) Chociaż kusi mnie też lniany płaszcz do samochodu - jeśli na suitsupply nie będzie w tym roku nic ciekawego
@dGustator: Od jakiegoś czasu chodzi za mną właśnie jakiś polo/ulster, chociaż w pierwszej kolejności patrzyłem na pana Stenkę z Żukowa. Z drugiej strony mam w planach szybki wyskok do Budapesztu poprzymierzać kopyta Vassa i sprezentować sobie po ślubie jakieś lotniki z museum calf, gładką piętą i podwójną skórzaną podeszwą... Choices, choices :D A jeszcze chciałem auto kupić...
@Xune: ja szyłem ponad 4 lata temu spodnie u Stenki, bardzo fajnie wspominam całość, choć spodnie nosiłem krótko, bo mocno schudłem i nie było jak tego poprawić. Generalnie p. Stenka jest raczej „nowoczesny” w podejściu i nie kręci nosem na odbiegające od normy wymysły. Nie wiem jak obecnie z cenami, ale ja za spodnie zapłaciłem jakoś 250 zł + tkanina, więc mocno atrakcyjnie.

Szkoda, że Vass nie ma już przedstawiciela w
@dGustator: Z tego co kojarzę Embassy of Elegance próbowało, ale nie wiem w jakich okolicznościach zakończyła się ich współpraca. Obecnie garnitur dwuczęściowy to ok. 1,2k za igłę, ale nie wiem w jakiej technologii.
@Xune: skończyła się właśnie bardzo burzliwie, EoE dostało uszkodzoną partię butów (kilka porysowanych i pobrudzonych par i chyba kilka niezgodnych z zamówieniem), a Vass nie chciał przyjąć zwrotu i przestał się odzywać, ale w końcu po paru pismach przyjęli buty z powrotem
@dGustator: Słaba sytuacja. Nie wiem czy tacy są dla przedsiębiorców czy coś się u nich pozmieniało - ostatnio w zamówieniu grupowym dla BwB byli bardzo proklienccy. No ale przynajmniej można kupić bardzo fajne krawaty w Polsce.
@dGustator: Świetne zdjęcie i doskonale dobrany strój!
@Dolan: Rzeczywiście pan ze zdjęcia przystojny, ale wydaje mi się że każdemu mężczyźnie dobrze dobrany garnitur daje +10 do lansu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)