Wpis z mikrobloga

@DanielPlainview: Nie wiem - wizualnie wygląda mi to na ten sam model z lekkimi zmianami w aparycji - a zaciekawiło mnie to dlatego, że nie mogłem znaleźć co to niby za producent Webber i wyszło na to, że to tylko importer. Zamówiłem tego Sencora
@DanielPlainview: @KomandorShepard: Myślę, że te filtry będą pasowały między wszystkimi modelami. Doszedł ten "Sencor" na filtrze nabazgrane po Koreańsku - dośledziłem się źródła tego modelu http://www.taiwantrade.com/company/kind-home-electric-co-ltd-500351.html - post wyżej link do Ali gdzie można zamówić tego hurtem w tysiącach.

Nie mam porównania z innymi filtrami - prześpie dwie noce to wam powiem czy to coś daje - na pierwszym stopniu prawie nie słyszalny, ale też ciągnie tak, że pewnie niewiele
@KomandorShepard: Nie mam miernika żadnego, żeby to naukowo stwierdzić - na płuco czuję, że jest świeżo - huczy jak cholera - a na najniższym stopniu ma bardzo niewielkie ssanie. Wziąłbym dla spokoju umysłu jak cię nie stać na nic droższego - ludzie, którzy mają mierniki u mnie na FB zachwalają Xiaomi Air Purifier 2 i Sharpa kc-a40 (50, 60).
Sencor SHA 8400 WH


@rezoner: Dotarłem tu z wykopu o oczyszczaczu powietrza - mozesz napisać skąd w końcu zamówiłeś tego Sencora (linka dałeś z Ceneo, ale może kupiłeś gdzie indziej - z tego linka do Taiwantrade chyba nie da się kupić?) i co o nim sądzisz po 4 miesiącach? Kupowałbyś coś lepszego jakbyś miał kupić jeszcze raz, czy jesteś względnie zadowolony za tę kasę?
@Regis86: @szad7: Gdybym miał kasę dołożyłbym do tego słynnego Xiaomi. Zdecydowanie za głośne to urządzenie. Na pewno przyjemniej siedzi się w pokoju, gdzie powietrze przeszło przez filtr - jest świeższe - niemniej po czasie pojawia się "techniczny" zapach.
@watss: Ja też wsadziłem filtr Sencora - ale ten osad wstępny to raz na miesiąc jednak sciągaj :) Ja to robię tak, że pryskam go spryskiwaczem, żeby się nie kurzyło, a potem szczotką do butów ściągam do miski.