Wpis z mikrobloga

@rocky_b: @mar_ecki11: #!$%@?, no jak ktoś chce zjeść prawdziwego burgera, to nie idzie do sieciówki typu mak czy burgerking i każdy to #!$%@? wie. Chodzi o to, że kanapka drwala jest naprawdę zajebistym burgerem jak na warunki sieciówek i dobrze smakuje. A w ogóle #!$%@?, to najlepiej robić sobie burgera samemu, jak chce się zjeść coś idealnie przyrządzonego.
@lililililil: słuszne podejście, propsuję
@mar_ecki11: klnę, bo lubię to robić w internetach i odreagowuje rl, gdzie nie jestem turbozjebem, który klnie na każdym kroku. To jest portal do śmieszkowania/mirkowania i jak sobie w którymś poście przeklnę, to nic wielkiego się nie stanie.
@Jimmyjim: @lililililil: A jaki to jest prawdziwy burger? Nie użyłem tak zuchwałego określenia, nie jestem wybitnym koneserem. Ale powiedzieć mogę, że za 2 dychy można już zjeść wiele, wiele lepiej. Wiadomo że każdy je co chce, ale w odniesieniu do wypowiedzi @mar_ecki11, tak samo by było gdyby ktoś w końcu zdecydował się przełamać i zjeść burgera za 20zł, w jakiejś polecanej knajpie, wybór jest ogromny.