Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie jest prawdopodobieństwo, że on mówił prawdę?
Pisałam smsy z moim randkowiczem, własnie był na lotnisku, bo gdzieś leciał słuzbowo, taki wyjazd grupowy z ludźmi których nie znał (100%prawdy)
I przez pomyłkę wysłał do mnie sms "Chcę Cię zobaczyć w mini"
Wiedziałam, że to nie do mnie, bo tak bezpośrednio to nigdy nie pisaliśmy.
I on powiedział, że to było do kolegi, że oni tak między sobą żartują :D
Ma czasem dziwne poczucie humoru.
Wtedy na początku nie wierzyłam, ale potem uwierzyłam, że sie tak wygłupia z kolegą.
Ale smsowanie z kolegą i ze mną jednocześnie? To znaczy w dokładnie tym samym czasie. I jeszcze czekając na lotnisku.
Co myslicie?
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: a dlaczego miałby nie randkować z inną?
Jesteście razem? Nie? To czemu chcesz na niego wyłączność? :)

Jednakże, gdy tak pomyślę, to może być niezła zagrywka podrywacza :D Niby się wytłumaczył i niby wszystko trzyma się kupy dla Ciebie, ale ziarenko z nutką niepewności zasadził i teraz musisz się o niego bardziej postarać :D Albo go olejesz. Dla niego WIN/WIN.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ale smsowanie z kolegą i ze mną jednocześnie? To znaczy w dokładnie tym samym czasie. I jeszcze czekając na lotnisku.

Co myslicie?

Myślę żebyś się czymś zajęła, bo za dużo myślisz i tworzysz iluzje.
Zwyczajnie się pomylił albo sprowokował Cię, żebyś była zazdrosna i o nim ciągle myślała. Chyba mu się udało.