Wpis z mikrobloga

@kj5: @sirrek: wiem, tak tylko heheszkuje sobie ;) 4k/30fps i 1080p/60fps, wejscie do zwenetrznego mikrofonu i wymienne obiektywy - musialbym wydac sporo wiecej zeby to osiagnac z Canonem lub Sony
@kj5: niestety, no ale akurat nie ma dobrych i jasnych obiektywów w przyzwoitej cenie na M43.. Najlepszy wydaje się 45mm f1.8. A jeśli potrzebujesz szerokiego kąta (jak ja np.) to osobiście zakup speedbostera + 10mm samyang np. wypadł mi dużo lepiej niż Olympus 7-14 - a cena jest ta sama.
@kj5: 12mm vs 6.4mm to bardzo, bardzo dużo. Nie mniej 12mm samyang jest super jeśli chodzi o wykorzystanie na pełnej klatce :) Miałem 12-60mm ten co OP i niestety 12mm to było dla mnie za mało, olympus z 7mm był dla mnie wystarczający no ale jego cena byłą straszna i postanowiłem go wymienić na speedbooster + samyang 10mm + canon ef 50mm f1.8 i to w tej samej cenie :D
@kj5: te 6.4mm na samyangu 10mm zapewnia mi możliwość zrobienia takiego ujęcia który obejmuje cały pokój, niestety normalnie nie byłoby to możliwe
sorek - @kj5: te 6.4mm na samyangu 10mm zapewnia mi możliwość zrobienia takiego ujęci...