Wpis z mikrobloga

Podrzucicie jakiś nowszy tytuł, który można kupić do 100 zł? Zasrany uncharted nie może stanieć, choć pół roku temu mógł być sprzedawany po 99 zł, a teraz niee, 150. Chyba ich powaliło; a zagrałbym w coś świeżego.
Mam primala, ale jak trójka mi się podobała, czwórkę przeszedłem ze trzy razy, tak te małpy mnie tak zanudziły, że mam 20% i w ogóle nie chce mi się wracać do tego. Wiem, że takie czasy, ale sam łuk i dzida to nudy już po paru godzinach.
Tak na szybko to myślę o Deus Exie, Cień mordoru też nie obczaiłem, ale cena już zdążyła wzrosnąć kurde, Mad max, ale tam ponoć pusta i nudna mapa. Na fallouta czy gravity rush nie mam na razie ochoty jakoś. Sam nie wiem czego szukam.
Potrzebuję coś takiego zajefajnego, żeby znowu się wkręcić w #ps4 i był powód do używania, a nie zbierania tylko kurzu.
  • 21
@Tusiek89: zaliczony. jak bym wyrwał niedrogo goty, to chętnie bym wrócił do grania, ale ten też po 160...
tlou i asasyny też zaliczone.
@chomikagresor: tomb 1 również ze trzy razy zaliczony, a rise jeszcze za drogi oczywiście, choć ponad roczna gra.
ezio collection już za 115, ale to znowu kotlety i też już w to grałem.
darksiders w sumie mnie interesi ale też nie za te ceny - po ~80
@creed111: Sam dzisiaj szukałem gierki do 100 zł, żeby się za bardzo nie wykosztować przed marcem, bo wtedy wychodzi parę gier z cyklu must have i tak - Śródziemie: Cień Mordoru GOTY - spokojnie dostaniesz do 100 zł, podobno świetna gra, chociaż nie taka nowa, oprócz tego myślałem jeszcze nad Diablo III i Dragon Agem.
dragon age po wieśku ponoć nie warto już ruszać


@creed111: mam ten sam syndrom choroby sierocej po Wieśku, ale kiedyś się trzeba przemóc, przecież nie będę nie grał do końca życia w RPGi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pete1: mi na szczęście zostały jeszcze dodatki i mam co robić z geraltem ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko te ceny.
chyba na razie nadal zostaje mi ew. granie w starocie na wii czy ps3, bo te ceny to jest dramat po prostu. nie chodzi mi żeby rozdawali za darmo, ale niech się nie bawią w nintendo, że cena zatrzymuje się na 150 zł nieważne ile lat ma