Wpis z mikrobloga

@LooZ: Nowy xplane który niedługo kończy beta testy jest lepszy od innych symulatorów już na tym poziomie czyli bez dopłacania
Grafika zachwyca, 64bit, skrzydła są elastyczne, jak posadzisz coś na ziemii to z większymi emocjami niż w mario bross

Np masz w pakiecie 737-800 który co chwile jest modowany przez użytkowników i docelowo będzie funkcjonalny na poziomie płatnego addona o wartości 50-100$ tu masz wątek. http://forums.x-plane.org/index.php?/forums/topic/111305-boeing-b738-800-modified/
@RobieStrony: Latam na swoim starym srakbuku, ale fakt, 16gb ramu to minimum. Fpsy widzisz na screenie, to bardzo wysoki wynik, różnice w dołożeniu 10k do kompa to zysk 10-15fps. Kupno nowego pcta to dokładnie pułap o którym napisałeś.
@RobieStrony: Typek z kuweitu ma taki PC
Computer Specs ================================================================================== - I7 4790K @4.5 GHz - 32 GB RAM - TITAN X 12 GB Graphics - 1TB SSD - 3 TB HD - Liquid Cooled

ja mam przewage na poziomie jabłka, z windą by to nie banglało (2gb vram)
Mnie X10 nie przekonał, na moim sprzęcie beta X11 dawała jakieś 7 klatek ;P Tak czy siak nie widze aż tak drastycznych różnic do X10 by porzucać p3d. A że ludzie "masowo" przechodzą itd... no tak to już jest w tym środowisku że co nowego się pokaże to jest hype straszny. Dopiero po czasie wszystko się weryfikuje.
@creative1222: przecież nie musisz usuwać, co ciekawe ten argument trzyma większość ludzi właśnie przy tym przestarzałym systemie, wydane hajsy. Myśle że dlatego laminar dał do pieca i na bogato już w stocku pojechali. A będzie lepiej bo społeczność i darmówki rozrastają się jak appstore
@mikkeboss: Nie wiem bo dopiero czekam na pierwszy kawałek (mcp z open cocpits) Są datarefy i dosyć otwarty soft i struktura, trzeba trochę się douczyć o co chodzi w takich sprawach, zanim pół roku temu przypadkiem się w to wkręciłem to byłem tłukiem do kwadratu jeśli mowa o kodzeniu itp. Dalej jestem tłukiem ale powoli pojmuję zasady. Tu masz zajebisty darmowy projekt pod arduino http://svglobe.com/ardsim/index.html obsługuje wejścia, wyjścia, serwa i silniki