Wpis z mikrobloga

Mircy help. Telefon z #windowsphone, w IE otwieram plik .ppt z prezentacja powerpoint, po czym pojawia się pytanie otworzyć/zapisać. Wybieram zapis. Dostaję komunikat, ze został zapisany w "pobranych". Jak tąpnę na komunikacie to plik się otwiera, czyli zapisał się w telefonie. Jak mam się teraz do niego dostać? W aplikacji Office pod zakładka karta SD nie pokazuje nic, natomiast w ustawieniach karta SD jest wybrana do zachowywania nowych plików. Doczytałem jeszcze, że w sklepie jest dostępna aplikacja "Pliki", która mam nadzieje pomogłaby w otwarciu prezentacji, ale chwilowo nie mam hasła do konta Microsoft i jej nie zainstaluje :D zawolam jeszcze #bojowkawindowsphone
  • 3
@rudy2007: właśnie przez to, że to nie nie mój telefon, chciałem założyć inne konto, ale na szybko bez komputera wygooglałem to:

The ONLY way to change the primary Microsoft account that is used on the phone is by hard resetting the phone & setting it up agaib with a different Microsoft account. When you reset the phone the phone will be returned to the state it was in when you