Wpis z mikrobloga

Dzisiaj taka sytuacja mnie spotkała :

Idę sobie do centrum, już tak mam że czasami przejdę mimo, że pizga na dworze nawet 5-10 kilometrów.
Szedłem przez takie zadupie niedaleko torów, tam pizga jeszcze gorzej.
Patrzę a tam coś na ziemi, na początku z daleka myślałem
- pewnie ktoś wyrzucił kurtkę z daleka wyglądała spoko, kto #!$%@? wyrzuca spoko kurtkę ? ja nie, a jesli Ty to wyrzuciłeś, to jesteś głupi głupek
- debil ..., śmieciarz ...
No ale idę dalej, żeby sprawdzić, może spoko kurtka to wezmę i opchnę na allegro czy olx jak prawdziwy Polak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem już obok, okazało się, że to nie kurtka tylko kobieta, na oko tak z 26 lat. Troche chudzina taka no i taka jakaś niewyraźna.
Zapomniała #!$%@?ć rutinoskorbin co rano.
No pomyślałem pomogę jej a jak przyjedzie pogotowie to kurtkę zdejmę troche wcześniej, żeby opchnąć (nikt za darmo pomagać nie będzie).
No i rozpiąłem kurtkę (nie ! schował tego kutaza, nie będzie erotycznego opowiadania !), sprawdziłem czy oddycha, nie oddychała no to zrobiłem jej resocjalizacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) [resuscytytatacje - #!$%@? wie jak to sie wymawia].
No robiłem tak z minute i się obudziła, cały misterny plan z kurtką poszedł się #!$%@?ć (bo było widać ze prawie nówka i ze 2 stówy wyciągnę). Zadzwoniłem na pogotowie.
Znacie tego mema 'i know what you feel bro'
(http://pre13.deviantart.net/ac6e/th/pre/f/2011/288/7/a/i_know_that_feel_bro_by_rober_raik-d4cxn5a.png)
Tak ją właśnie przytulilem by ogrzać jej ciało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #wygryw
(ciekawe jakbym jej wsadził czy też by się ogrzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ?
Dałem się jej napić mojej herbaty z termosu (taki #!$%@? ze mnie hipster)
Niestety nie miałem pigułek gwałtu.
Czekaliśmy na pogotowie mamrotała coś, że przeprasza ale nic nie jadła rano i chyba dzisiaj.
Czy tylko ja jestem taką świnią, że nawet wziąłbym cokolwiek na drogę byle sie nażreć ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W czasie tej całej akcji, trwającej około 15 do 20 minut, nie przeszedł tamtym zadupiem #!$%@? nikt, także bejbe miała szczęście, że trafiła na mnie ( )
Ratowniczy podziękowali mi za cudowne uzdrowienie a ja sam czułem się niczym wszechpotężny superbohater.
Patrzcie uważnie kto i kiedy będzie potrzebował waszej pomocy.
Maxujcie heal, noście ze sobą potki, noście gumki - nie wiadomo kiedy trzeba będzie użyć
Zebyście potem nie pisali, że zmyslone - zdjęcie ze stocka.

#pdk #siedzieje #wiarawludzi ##!$%@? #pomagaj #wygryw #heheszki #opowiadanie #truestory
DeadSmoke - Dzisiaj taka sytuacja mnie spotkała : 

Idę sobie do centrum, już tak m...

źródło: comment_3f40pUt4tY2d9B6ylWWqstlsT2JhK2mz.jpg

Pobierz
  • 2
Zebyście potem nie pisali, że zmyslone - zdjęcie ze stocka.


@DeadSmoke: Tym tekstem wygrałeś życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A no i gratuluję wzorowej postawy obywatelu, oby więcej takich dała nasza polska ziemia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Graf: napisałem na wszelki wypadek, bo myślę, że ktoś może mieć takie problemy ze wzrokiem ze nie zobaczy 4 napisów pt. 'shutterstock' ev. #niepdk

Dziękuje swoim, życiem tępię typowe, stereotypowe postawy, że w Polsce na drugiego człowieka nie masz co liczyć :)