Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki. Potrzebuje karty do polowania na cebule, czyli płatności w rożnych nie zawsze pewnych miejscach, najczęściej małe kwoty(20>USD), w dolarach amerykańskich. Nie chce też się narazie wiązać z żadnym bankiem (brak konta bankowego) czyli przelewy tylko z poczty.

Znalazłem Monedo Pay i zdaje się w miarę okej, chociaż ludzie bardziej polecają Di Pocket. Ktoś tego używa? Z ich stron internetowych nie wiele się można dowiedzieć.

Karty Prepaid mają też kantory internetowe (Cinkciarz.pl, Trejdoo.com), ale nie wiem czy doładuje je tradycyjnym przelewem.

Karty VIABUY mają kosmiczne ceny, a BZ WBK są już nie wydawane (kochana EU)

Za 110 i 210zł można kupić karty podarunkowe(100/200zł) VISA ePay. Można tym normalnie płacić u MajFriendów? Sensowne, ale nie do doładowania.

A może macie jeszcze inne patenty? P

A może macie jakieś patent na doładowanie PayPala za gotówkę, przelew pocztowy nie działa, a metoda PaySafecard->bitskins/opskins/g2a->PayPal do mnie nie przemawia (zbyt duży % prowizji za PSC).

Na AliExpress można sobie doładować portfel przez P24, ale nie chce się ograniczać do jednego sklepu. Jakieś pomysły?

#prepaid #kartakredytowa #kartabankowa #kartaplatnicza #kantorinternetowy #portfel #zakupyzchin #bangood #aliexpress #gearbest #wish #humblebundle #paypal
  • 4