Wpis z mikrobloga

Pascalcoin runda druga? Wskazówka #3

Jak tam się bawiliście podczas szczytowania Pascala po wejściu na polo? Mało głowy nie urwało momentami. Mam nadzieje, że większość z Was skorzystała na wskazówce.
Cena pascala z dołka 0.0001btc wzrosła do takich tam 0.00164btc w niecałe 2 tygodnie.

Tak sobie zajrzałem dzisiaj na wykres Pascala i wygląda na to, że wsparcie wypracowane przez dolną granicę korekty z pierwszej szpili:

Pierwsza mocna szpila, max cena: 0.001btc
Wsparcie wytworzone podczas korekty po szpili: 0.00051btc

Właśnie dojechaliśmy do granicy mocnego wsparcia i może to być wyskocznia. Progi do przebicia:
1. 0.00065
2. 0.00072
3. 0.00086
4. 0.001

I wyżej może wyżej, ale to będziemy badać na bieżąco. Nigdy nie robię zbyt odległych analiz, lubię na bieżąco aktualizować dane czasem kilka razy dziennie.

Uważajcie z inwestycją, bo choć oceniam potencjał wzrostowy Pascala obecnie na 0.001btc to jednak Bitcoin właśnie przybił piątkę z 1000$ i jak wspominałem już podczas takich analiz, altcoiny lubią zachowywać się irracjonalnie. Więc kolejny raz polecam bawić się zaskórniakami i tylko takimi, które można stracić.

Niestety spóźniłem się z poinformowaniem Was o tej wskazówce, gdyż byłem zajęty innymi sprawami… mam nadzieje, że przyjdzie dzień, kiedy będę mógł traktować to co robię dla Was jak pracę i spędzać cały dzień przed monitorami – w co wierzę.

kryptopomocnik@gmail.com
https://www.facebook.com/kryptopomocnik/
Strona ( w budowie )

#pascalcoin #pascal #pasc #poloniex #ekonomia #inwestycje #pieniadze #inwestycja #gielda #kryptopomocnik #kryptowaluty
kryptopomocnik - Pascalcoin runda druga? Wskazówka #3

Jak tam się bawiliście podcz...

źródło: comment_vH7DprPryMG0cXslvvatZHZGceMZyv2W.jpg

Pobierz
  • 4
@bieno1: Niestety wzrost bitcoina przeszkodził pascalowi w jego wzrostach. Chociaż jak na świeżą walutą pascal zachowuje się bardzo naturalnie. Obecny poziom wsparcia jest na poziomie 0.00045, a niżej 0.00032btc. Buduje się na wykresie pierwsze połowa literki U. Są duże szanse, że w ciągu kilku tygodni pascal wróci ponad 0.0005btc