Wpis z mikrobloga

#mircod
Wczoraj ogarnęliśmy jakiś darmowy serwer w Call of Duty 2, wersja 1.3, mały rozruch był, kilka osób na TDM. Maksymalnie na tym darmowym może być 14 osób, miejsca było wystarczająco, ale być może w najbliższym czasie więcej ludzi zacznie grać. Jedna osoba zadeklarowała się, że spróbuje postawić nasz własny serwer - zobaczymy, co z tego będzie.

Ten darmowy serwer stawia się tutaj. Trzeba tam niżej kliknąć w ikonę Call of Duty 2 i wypełnić wyskakujące pola, bierzcie CRACKED, żeby jak najwięcej ludzi zagrało. Jeżeli uda się go postawić, to wyskakuje IP, hasło i hasło rcon do adminowania. IP z hasłem kopiujemy, wklejamy w konsoli w grze (konsolę uruchamiamy tyldą) i akceptujemy. Po chwili powinno nas połączyć. To taki tymczasowy sposób na granie. Jak postawicie serwer i szukacie ludzi do gry, to wrzućcie IP z hasłem na tag, a może ktoś się znajdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i punkbustera nie opłaca się włączać, bo co chwilę ludzi wywala z byle powodu.

Jeżeli ktoś chce pograć w inne Call of Duty, to niech śmiało się dzieli danymi serwera na tagu, ale wypadałoby wspomnieć, o jaką grę chodzi. :P

I wrzucam screena, żeby przyciągnąć wzrok. :D
Pobierz Pidzej94 - #mircod 
Wczoraj ogarnęliśmy jakiś darmowy serwer w Call of Duty 2, wersj...
źródło: comment_aP2cCgotwogLGWJi2ELPXgk8YVWXMeCa.jpg
  • 74
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz i komentujących ten wpis (78)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @Pidzej94 @zjemcimatke @KD30 @Wo0cash @jest_agrest-nie_ma @SanchezYZF @Falsen123 @WerniKKK @brateczek @kuskoman @RapRose @bamoos @ProAero @Goethe @SynPalikota @palcem_robiony @sonmc @papier96 @Mark09 @palecbiskupa
@piahu: ja grałem duzo, bardzo duzo od 2008-2012. Z 4tys godzin lekko, może i więcej tam było bo xfire padł. Graliśmy clanbase w okolicach 1600. Teraz nawet nie wiem czy mój klucz nie ma bana bo sprzedałem go razem z kontem na cb. W sumie fajnie byłoby wrocic do grania klanówek ale juz chyba człowiek za stary a i czasu nie tyle co dawniej. Myśle, że fajnie byloby zebrać tutaj chetnych
@piahu: No i prawidłowo. Ale tylko COD 2 czy Uo także? Nie ukrywam że z oryginała mam tylko Cod1 i Uo a cod 2 nie, ale chyba nawet ciężko kupić tak?