Wpis z mikrobloga

Piszę to o godzinie 3:20. Tylko #!$%@? albo niespełna rozumu piszą o tej porze. Proszę mi wybaczyć, bo mnie dotyczą oba te określenia. Kiedy czuję deja vu, to potem czuję znowu deja vu, że już miałem takie deja vu. Ogólnie nie wierzę w wolną wolę, ale to jest bardziej zabawne niż smutne, tak jakbym oglądał śmieszny film na youtube.pl. Chciałbym, żeby istniała nieśmiertelna dusza, ale w to nie wierzę. Pozdrawiam @WujaAndzej. Może się zdenerwuje, że go wołam, ale mam to w dupie. Niech mu się dobrze wiedzie w życiu. Przepraszam każdego kto uważa ten wpis za bezsensowny, ale mam was w dupie. Przepraszam za mienie w dupie, ale mam to w dupie. Taguję gownowpis na nocnej, ale moim zdaniem gownowpis rządzi się własnymi prawami. Wszyscy jesteśmy maszynami, ale mamy marzenia i to jest piękne. Powodzenia Wam wszystkim. Ważne, żeby było dobrze. I jeśli Bóg wie co się stanie, to wolna wola nie istnieje, no sorry memory. To nie mowa pożegnalna, niestety moja egzystencja jeszcze potrwa, ale uważam, że jestem przystojny, więc może nie będzie tak źle. Pozdrawiam was #!$%@? i całuję czule. Życzę wam wygodnych trumien, liczę, że będzie wyraz.

To nie moje ostatnie słowo. Niestety. Jeszcze mam zamiar wprowadzić zamęt.
Teraz zostawiam utwór który uważam za ciekawy i przepraszam za orty, bo generalnie jestem aspirującym grammar nazi, ale mój stan nie pozwala mi na trzeźwy osąd. Buenos dias, bahama yellow. Losowe znaki na dziś to sznurki i pętelki.

W życiu człowieka piękna jest wrażliwość maszyny. Ja sam jestem maszyną, nie wiem czy wrażliwą.
@blekitny_orzel ma dobry content i jeśli się zdenerwuje za wołanie to go też przepraszam.

Dobrze się czujcie bo wasza egzystencja jest w pewnym sensie ewenementem.

#gownowpis
ziemniakwamoku - Piszę to o godzinie 3:20. Tylko #!$%@? albo niespełna rozumu piszą o...
  • 3