Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpis skierowany głównie do różowych - zastanawiam się czy wasze spokojne, nieśmiałe koleżanki (lub wy same, jeśli za takie osoby się uważacie) korzystają z tindera lub innych aplikacji/portali do poznawania ludzi.

Zainstalowałem tindera na początku stycznia i niestety przekonałem się, że dominują tam atencjuszki. Chociaż zebrałem sporo par, to większość osób okazywała (w rozmowie) całkowicie nieinteresująca. Czasem miałem nadzieję, że jakaś dziewczyna z PW czy kierunku ścisłego na UW będzie "ogarnięta", ale w praktyce niewiele różniły się od reszty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Obawiam się zatem, że osoby, na których poznaniu zależy mi najbardziej (inteligentne, spokojne, o szerokich zainteresowaniach etc.), po prostu nie korzystają z tego typu rozwiązań (bo np. są nieśmiałe). W związku z tym mam do was dwa pytania:
1) Czy faktycznie jest tak jak napisałem, tzn. takie dziewczyny z waszego otoczenia stronią od tindera itp.?
2) Gdzie i jak najłatwiej je poznać? Niestety studia mam już za sobą, a nie będę przecież zaczepiał przypadkowej osoby w bibliotece jak jakiś stalker.

#rozowepaski #tinder #badoo #sympatia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
NaćpanyRóżowypasek: Korzystałam z dwóch portali, ale nie był to tinder ani badoo. Właśnie dlatego że jestem nieśmiała i domatorka, więc nie poznam nikogo na imprezie ani koncercie.
Tylko że często takie spokojne są też mniej atrakcyjne niż atencjuszki, więc nawet na takich portalach faceci nie zwracają na nas uwagi.

Zaakceptował: xadereq
OP: > Poznałam mojego niebieskiego na imprezie w klubie, także może po prostu wyjdź do ludzi?:)

@kwiati: Taka forma poznawania ludzi jest wśród moich preferencji na jednym z ostatnich miejsc :) Nie lubię tańczyć, a jeśli już zdarzy mi się pójść do klubu, to ograniczam kontakt do znajomych, z którymi przyszedłem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: xadereq
@zakrzi: Mój bilans zagadywania dziewczyn w miejscach publicznych: 1) W klubie - dostałem numer , ale nigdy mi nie odpisała, 2) Biblioteka - chwile pogadałem, nie chciała dać numeru , 3) W kiosku - xD -Tą gazetę i twój numer poproszę... kolejny niewypał. Teraz mam #!$%@? w robieniu jakiegokolwiek kroku i jest stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zakrzi: i po co mu dajesz gowno rady, zeby robil z siebie posmiewisko na ulicy czy autobusie? Nie zagaduje sie do obcych ludzi, tylko podludz bez godnosci to robi, totalny desperat.
@bugpan bo nie poznaje sie ludzi na ulicy, jestes kolejnym co tego sie nauczyl. Rozowy Ci daje gowno rady bo chce atencji, ktora sie jej nie nalezy. Niech sobie sama idzie na ulice i zaczepia nieznanych ludzi jak jest taka