Wpis z mikrobloga

@Venro: "Kibice Legii" czyli ogół, czyli także ci którzy demolowali, demolują i demolować będą, oni są zawsze pierwsi do takich akcji, co to nie oni #!$%@?, zbiórki na chorych czy potrzebujących, a jak się najebią albo spotkają kogoś kibicującego "niewłaściwej" drużynie to profilaktyczny #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: @Venro: no tak, przecież kibice to nasz skarb narodowy, absolutnie żadnych związków z agresją, prymitywną dewastacją czy przestępczością. Żadnych. Tylko kult wyklętych i akcje charytatywne. Tylko nie wiedzieć czemu ekipy chuligańskie przechodzą kryzys po tym jak w mediach pojawi się info że w danym mieście rozbito zorganizowaną grupę.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Wy się musicie zastanowić o kim mówicie. O kibicach, czy wandalach? Kibic nie demoluje, kibic kibicuje. Idąc Waszym tokiem myślenia, niektórzy wandale dokonujący demolki są też właścicielami np. forda, a zatem kierowcy fordów to wandale.
  • Odpowiedz
@Venro: A to spoko, to można już demolować :-). Ale tylko do równowartości telewizorów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ciekawe czy zaraz szpital tam nie zamontuje zaraz automatu na monety. Już nie pamiętam, po ile sobie wołali, 2 zł za 30 minut? Jakoś tak.
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: aha, czyli ta sama osoba na meczu Krapkowice vs Boguchwała, jak komuś da w ryj to nagle przeistacza się z kibica w wandala? Równie dobrze możnaby napisać że to nie muzułmanie dokonują zamachów tylko terroryści( ͡° ͜ʖ ͡°). Znam ruch kibicowski z autopsji, o mocniejsze wrażenia tylko się otarłem ale nie potrzebuje żadnego TVNu żeby wiedzieć jak wiele patologii reprezentuje środowisko kibicowskie.
  • Odpowiedz
czyli ta sama osoba na meczu Krapkowice vs Boguchwała, jak komuś da w ryj to nagle przeistacza się z kibica w wandala?


@niedoszly_andrzej: Nie mogę, z Twoją logiką jest gorzej niż z wodą na pustyni. Nic na to nie poradzę, że Bozia rozumu nie dała skoro nie rozumiesz o co chodzi z wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Niestety prościej nie da się tego napisać także dalsza dyskusja na temat "przeistaczań się"
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: póki co to Ty udowodniłeś tylko że nie umiesz odnieść się do tego co piszę, tylko jak mantrę powtarzasz że nie mam o niczym pojęcia. Wykaż mi zatem błąd w moim rozumowaniu, widocznie jestem za głupi żeby go dostrzec.

Widziałem już takich co się przechwalali kogo to oni nie znają i jakie to oni plecy mają. Ty jesteś kolejny.

nie mam żadnych pleców i niczym się nie przechwalam, to że
  • Odpowiedz
@Lord_Vladek: to Ty prezentujesz bardzo ciekawą i wygodną logikę, tzn. kibicami są i z ruchem kibicowskim mogą być kojarzeni tylko ci którzy zachowują się tak jak ci pasuje, bo jak robią coś nie po Twojej myśli to automatycznie wpadają w inną kategorię.

"Wśród Warszawiaków nie ma pijaków i złodziei bo Warszawiacy to mieszkańcy Warszawy, jak ktoś pije i kradnie to jest złodziejem i pijakiem, nie Warszawiakiem"( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz