Wpis z mikrobloga

ej chyba za dużo śpię, codziennie budzę sie po 11 tylko dlatego że mnie ktoś obudził, tak to bym spała dalej
nie jestem przemęczona czy coś, wręcz przeciwnie nic nie robię więc nie wiem skąd taki długi sen
może to jakaś choroba? wcześniej tak nie miałam
#sen #pomocy
  • 11
  • Odpowiedz
@Lilaira idź oddać krew będziesz miała szybko wyniki hemoglobiny (rzetelne), często ospałość się z tym wiąże, u kobiet szczególnie - niski poziom żelaza. Proponowalabym jeszcze ogarnąć poziom cukru we krwi
  • Odpowiedz
@Lilaira: to korzystaj! lataj sobie na piwo, czy rób to co lubisz i śpij nawet i do 14, przecież te dwa tygodnie to żadnej krzywdy Ci nie zrobią i bardzo wątpię, że to jakaś choroba, skoro dobrze się czujesz. Po prostu zaczęłaś lubić sobie pospać i tyle :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Varamii: właśnie ostatnio o tym myślałam, trzeba zrobić dobry uczynek:)
badalam juz cukier z 2razy w przeciągu 2lat, bo miałam podejrzenia cukrzycy, ale nic nie wyszlo, podobno jestem zdrowa
@peplakk: no wiem wiem, ale trochę mnie to zaniepokoiło, bo źle sie potem czuje cały dzień od takiej dawki snu i mam problemy z błednikiem
  • Odpowiedz
@Lilaira: no skoro potem niedobrze jest, to idź do lekarza no i może nastaw sobie ten budzik tak żeby wstawać o jakiejś rozsądniejszej porze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lilaira: Skoro spisz to znaczy, że potrzebujesz snu. Ja np. jestem ciągle niewyspany, ale jak już mam możliwość kimania, to potrafię kimać i po 16 godzin na dobę, aby odespać brakujące godziny. Inaczej się nie da sen to najważniejsza sprawa jaka jest, a przez współczesny niewolniczy tryb życia, często go spychamy na drugi plan, a potem się dziwimy, że dziwnie się zachowuje nasze ciało.
  • Odpowiedz