Wpis z mikrobloga

Hejo potrzebuje #sluchawki nauszne które głównie w 90% będą wykorzystywane do #gry (Głównie #rainbowsix) . Chciał bym się zmieścić w przedziale cenowym 250 +/- 10% zł max. Aktualne Fatalitki już powoli umierają, jacka wymieniałem 2 razy ale nadal coś szwankuje (tak to jest jego wina). Najlepiej gdyby były by na USB z mikrofonem. Poszperałem chwilę i znalazłem kilka ciekawych Creative Sound Blaster SteelSeries Siberia Raw Prism SteelSeries Siberia 150 Razer Kraken Gaming SUPERLUX HMC631-R Które z tych słuchawek polecicie? Tak wiem za tą cene nie dostanę nic super ale audiofilem nie jestem, a skoro Fatalitki mi wystarczają już od ponad 5 lat to raczej nie jestem wybredny. #audio #kiciochpyta #aliexpress

Które słuchawki?

  • Creative Sound Blaster 19.4% (6)
  • SteelSeries Siberia 150 6.5% (2)
  • SteelSeries Siberia Raw Prism 3.2% (1)
  • Razer Kraken Gaming 12.9% (4)
  • SUPERLUX HMC631-R 58.1% (18)

Oddanych głosów: 31

  • 20
@algus: moja używała właśnie Fatalitków długo i w sumie dobrała teraz słuchawki : RIG 500 i zadowolona jest - nie są pod USB ja zaś waham się własnie nad HyperX Cloud ;)
@Dzonzi: @rdkN: @mr_brOz: @camillo1128: Właśnie patrzyłem się na nie i wydają się super ale są one na Jacka a w lapku mam wejście combo (mic+audio) ale po podłączeniu słuchawek z mikrofonem (czy to przez przejściówkę, takich kupiłem z 3 sztuki i albo nie działał mikrofon albo dźwięk był mono) albo dźwięk był mono albo lapek nadal korzystał z mikrofonu wbudowanego.
@algus: najlepiej kupić jakieś słuchawki muzyczne, np. jakieś sennheisery i do tego dokupić mikrofon. Jeśli koniecznie z mikrofonem to ostatnio ktoś tu polecał HyperX Cloud