Wpis z mikrobloga

@John_archer: to jest aż przerażające ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem nawet w stanie określić o ile moja appka stała się lepsza przez ten okres kilku miesięcy, i ogarnia mnie panika, że nadal na swoim telefonie 18 osób ma aplikację w wersji 6 buildu wypuszczonego do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co oni sobie o mnie myślą widząc/używając takiego crapu ( ͡°
  • Odpowiedz
@SmallStepsToBordo: masz Yi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bazowałem na skryptach dostępnych w sieci. Podobnie działa XYC.sh które ogólnie wyczerpuje temat możliwości Xiaomi Yi, z tym że wymaga logowania się po telnecie na kamerkę z telefonu, i przeklikiwanie się przez interfejs terminalowy, a moja appka jest dużo wygodniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: weź poprawkę, że mogą istnieć userzy, którzy zainstalowali starą wersję... i nie "nie aktualizowali jej" tylko wywalili/nie używają/nie mają już dawno tego sprzętu/robili hard reset i nie wgrali ponownie (nowszej) itp. A na wykresie wyglądają jakby nadal wisieli na starej.
  • Odpowiedz
@hrumque: w teorii wykres zawiera aktywne urządzenia, chociaż z drugiej strony nie wiem co mieści się pod tą definicją ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno nie ma tam tych do odinstalowali, bo jest podział na "aktywne" i "liczba instalacji", i instalacji jest kilka razy więcej niż aktywnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz