Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie kieruje do różowych. Temat wałkowany na tym portalu miliony razy. Czy wzrostu u faceta jest dla was piorytetem ? Co byście wybrały u faceta ? Wzrost czy charakter ? Jak z waszej strony to wygląda. Chłopak musi być wyższy czy może być równy z dziewczyną.
Dla mnie to jest mega dołujące i mój największy kompleks bo każełek ze mnie (175 here) no i tylko zostaje mi się nauczyć robić fikołki ()
Zaprasz do dyskusji.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 45
Ruda : Coś Ty! jeśli dziewczyna Ci wmawia, że jesteś niski czy do czegokolwiek za niski, to martwiłabym się o stan jej umysłu!
Tylko charakter, mądre spojrzenie (inteligencja nawet), ładne dłonie i dobroć. TO ma znaczenie. No odrobina seksapilu może na dokładkę. Ale kilka centymetrów wzrostu nie ma wpływu na nic. Uwierz. A jest mnóstwo niedużych miłych kobietek 160 przy których będziesz świetnie wyglądał! A nawet jak wybierzesz wyższą, głowa do góry,
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałam faceta poniżej 170, a sama mam 175. Nie przeszkadzało mi to, ot, kwestia przyzwyczajenia. Fakt, że czasem czułam na nas masę spojrzeń, bo z zewnątrz na pewno wyglądało to zabawnie, ale to tylko zależy od tego, czy partnerom wzajemnie to nie przeszkadza. Wiele koleżanek się dziwiło dlaczego dałam szansę niższemu, a dla mnie po prostu wzrost nie jest aż tak ważnym wskaźnikiem atrakcyjności.

Jak mnie wkurzał przestawiałam mu jego