Wpis z mikrobloga

@procesja_bokserek: co jakiś czas widziałem jej komentarze co tam z chłopakiem robi lub będą robić, dla mnie trochę niesmaczne tak się przechwalać publicznie, ale nie moja sprawa, niestety inni tego typu wpisy wykorzystują, na tym portalu wystarczy mieć różowy pasek pod awatarem, by nagle zaczęło cię kilku kolesi obserwować lub nawet napisać PW, nawet jeśli w ogóle się nie udzielasz, a co dopiero po takich komentarzach

szanuję @Hannahalla za różnego rodzaju
@Hannahalla: jeśli tu wrócisz - czy to pod tym nickiem, czy pod innym - napisz PW, proszę ;-; niby jestem tylko anon z internetów, ale myślami jestem z Tobą (,)
niezależnie od tego, co wrzucałaś, nikt nie ma prawa do Ciebie tak pisać, a usprawiedliwianie tego jest obrzydliwe. Ok, może ujawnianie prywaty wiąże się z ryzykiem PMek od różnych #!$%@?ów, ale pls, nic nie jest usprawiedliwieniem na
@El_Duderino: popatrz sobie może na resztę odpowiedz tutaj, a nie tylko to, co Ci się w gorących wyświetliło.
pisałem, że popieram jej działania i powinna zgłaszać, a złość skierowała w troszkę złym kierunku, no ale kurcze jesteś bordo i wiesz lepiej. szkoda mi czasu na Ciebie teraz.
@sikzmiednicy: Bordo? Ale super argument. Jakby to bordo to było coś trudnego do zdobycia. 5 miesięcy temu dostałem bordo za 10 komentarzy i znalezisko, leży do dzisiaj, ale jestem bordo, więc jestem be. A na koniec salwowanie się ucieczką.

opatrz sobie może na resztę odpowiedz tutaj, a nie tylko to, co Ci się w gorących wyświetliło.


Widziałem i 90% to trollowanie.
@Please_Remember: Mnie #!$%@? twoja naiwność, że gdzieś kiedyś zapanuje taki porządek na tym świecie, że podobne rzeczy nie będą się zdarzać. Otóż zawsze #!$%@? będą się zdarzać i każdy jest kowalem własnego losu. Możesz wybrać, kto ci broni? Możesz postować tutaj każde swoje prywatne gówno, wiedząc, że wielu ludzi tutaj jest frustratami i wykorzystają to przeciwko tobie, albo możesz nie zakładać prowokującej miny i nie narażać się na ciosy od tych
@Ulubiona: zgłoś to. gdybym znowu miała sytuację, że ktoś mnie nęka, to nie miałabym oporów. jeśli nie będziesz zgłaszać tego na policję, to takie stuleje pozakładają multikonta i możesz se banować do oporu.