Wpis z mikrobloga

#xplane #lotnictwo #symulatory

Prawie piwo wylałem..

I tu jest najlepsze, nie wiem czemu sie #!$%@?ło (ustawione awarie na domyślny), na dole alpy, do katowic jeszcze kawałek, vnav nie działa, prawy pitot też ma focha, co chwile coś mruga.

Że sie nie znam to odpaliłem apu tak na wszelki jakby prąd miał wyskoczyć ze spadochronem.

O ile takie akcje są fajne jak celowo włączasz awarie to jakie cóś już nie jest ciekawe.
Do celu jeszcze około 40 minut. Lece jak upośledzony fizyk albo krzuchu kadetem. Najciekawsze jest to że jak coś w kabinie słychać niestandarowego to się rozglądam jak #!$%@?, książka leży obok ale nie będę psuł imprezy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ryje łeb.
  • 18
@felixd: jak włączysz szyne zasilania po odpaleniu apu to #!$%@? jakby miał łopatkę złamaną, właśnie tymi dźwiękami rozklekotanego kokpitu imo ixeg ograł wszystkie samoloty, tu trzęsie, wszystko klekota, jak tym lecisz to tak jakbyś teraz starym jelczem jechał z pielgrzymką, jak sie nie rozleci to super ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki klimat.
Nawet gadałem z devem (mam na fb) żeby przy upgrade zrobili taką jeszcze bardziej #!$%@?ą
@mojemacki: niby jak? Silnik sie zajarał, chociaż może wymyślą jakiś plugin do analizy typu crash investigation ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałbym przeorać całą książkę i krok po kroku przeanalizować wszystkie wskazania w kokpicie a ja zielony jestem jeszcze
@starydobrySUQ: Kurcze, kupiłem sobie ostatnio joystick i jakoś nie mogę przysiąść, żeby go podłączyć i sprawdzić chociaż to demo nowego Xplane, ale takie filmiki jak twoje mnie do tego powoli motywują:D
Rozumiem, że to jest płatny 737-300? A jak się włącza ten dzwonek informujący o pożarze, to te czerwone "Fire Warn" lampki nie włączają się z nim razem?
@starydobrySUQ: Dopiero ściągam demo, jak coś nie będzie śmigać, to się odezwę:)

pożar to czerwona #!$%@?

Hehe. Bo tak mnie zastanowiło, na twoim filmiku, że nie zapaliły się te czerwone lampki razem z sygnałem dzwonka. Na razie pobawię się tym -800, on ponoć jest nawet w demo.