Wpis z mikrobloga

@Sepzpietryny: Do tej pory pamiętam z Żak-a:"Laboratorium wytrzymałości metali". Można tam było posłuchać niszowych zespołów metalowych co o nich Świat nie słyszał( ͡° ͜ʖ ͡°), czy zabawa? Pewnie tak, ale generalnie dawali optymistycznego kopa( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrzpan: Spędziłem tam trochę czasu i wiem że miał swoje plusy jak np możliwość pokazania się właśnie niszowym zespołom, jak się chciało można też było się sporo nauczyć ale generalnie nikt ich nie słucha i jest to tylko zabawa nie poważne radio
@Sepzpietryny: Z 8 lat temu ich słuchałem i były wporzo chłopaki. Jak pisałeś - kariery tam nie zrobisz, ale przyjemnie było słuchać metalu niszowego, którego nigdzie indziej byś nie usłyszał( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrzpan: dawno temu się słuchało, co? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tamta stara Lista Przebojów Radia Łódź (prowadzona przez Adama Kołacińskiego) miała niepowtarzalny klimat i to było coś wspaniałego... niestety nie przetrwała próby czasu i po latach zostały tylko wspomnienia ( )
@patrzpan: Ja tam w samochodzie często Żaka słucham, nie #!$%@?ą reklamami, a i muza moim zdaniem spoko. Czasem niszowa aż za bardzo, bo zastanawiam się "czego ja właśnie słucham" ale lepsze to niż jakiś zetkowy chłam ;D A "Laboratorium" dalej leci i dalej dobre mięso ;)
@ArturVonFornal: Mięso?( ͡° ͜ʖ ͡°). Podczas puszczania którejś piosenki prowadzący stwierdził:" Cóż odgłosy mamy jak w rzeźni"( ͡ ͜ʖ ͡) - kwiczenie świń itd., co nie zmienia faktu że "Laboratorium" jest świetne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrzpan: a teraz jest era internetów i smartfona, a radio zostało głównie do naganiania ludzi na konkursy esemesowe i bombardowania chłamem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli zależy Ci na muzyce rockowej, to od dłuższego czasu w Łodzi jest dostępne MUZO.FM i Antyradio, te 2 stacje nadają się np. do słuchania w aucie, gdy akurat zapomnisz zabrać własnych MP3; całego wieczoru jednak na pewno bym już przy nich
@patrzpan: no a do mnie ramówka Antyradia akurat średnio trafia, grają zdecydowanie za mało nowości i alternatywy... jednak od czasu do czasu coś tam się ciekawego nawinie, np. ostatnio trafiłem na Satellite Party. Nie wiem jakim cudem to się tam znalazło, ale to było bardzo miłe z ich strony ( )
D.....k - @patrzpan: no a do mnie ramówka Antyradia akurat średnio trafia, grają zdec...
@patrzpan Laborarorium nadal nadaje ( ͡º ͜ʖ͡º) w czwartki o 22. Możesz nas słuchać przez odtwarzacz umieszczony na stronie radia. Na radiu można trochę się dorobić w taki sposób, że o wiele łatwiej później rozpocząć pracę w Radiu Łódź, czy też Łódzkkim oddziale Eski.