Wpis z mikrobloga

Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić, czym kieruje się osoba kupująca telefon marki Xiamxiom? Bo napewno nie godnością.

Wiadomo, jest to sprzęt najniższej jakości produkowany w chinach dla ichniejszej biedoty, aby mogła pobawić się takimi killer-ficzerami jak aparat powyżej 8mpix, ale jakim cudem ten złom trafił do Polski?

Opłaca się to sprowadzać i sprzedawać na kilogramy jako aluminium do odzysku? Bo chyba to jedyny powód, który może mi przyjść do głowy.

Zanim zaleje mnie fala hejtu, miałem nieprzyjemność trzymać takie gówno w ręku i... tragedia. Wyświetlacz jakiś tragiczny zadymiony, jakość wykonania średnio-kiepska, nakładka na androida typowy ChinaStyle xD, no najgorzej. Znaczy może być gorzej.. jak odwrócimy telefon i zobaczymy napis XIAMXIONG :D

Nie można normalnie dołożyć kilka stów i kupić coś porządnego jak HTC, iPhone czy nawet Samsung?

Nawet zacząłem zauważać, że gdy jadę metrem i jedzie jakiś brudas bezdomny w wagonie to na 99% wyciągnie z kieszeni XiamXionga xD


#xiaomi #bojowkaandroid #takaprawda
abcdefghijklmnopqrstuvwyxz - Czy jest mi w stanie ktoś wyjaśnić, czym kieruje się oso...

źródło: comment_kUTzQvHZQJD9U82YZj0lLkTXFluxips7.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
coś porządnego jak HTC, iPhone czy nawet Samsung?

@abcdefghijklmnopqrstuvwyxz: to uważasz za porządne telefony? Jeden z nich przewartościowany i nikt nie chciał kupować, drugi to ciągle to samo, trzeci wszystko to samo. Żadnej różnorodności szczególnej. Ludzie po prostu szukają czegoś innego. Szkoda że już Motorola jako taka nie istnieje () ()
  • Odpowiedz