Wpis z mikrobloga

@ronette: z popularnych z niższej półki: Catrice HD Liquid Coverage (ostatnio bardzo modny), Pierre Rene Skin Balance nr 20 Champagne (zastygajacy, matujacy - niektorzy porownuja do Double Wear i Revlon, u mnie nie spelnil oczekiwan, no i 20 jest jednak stosunkowo rozowa mimo opinii), Loreal True Match (matujacy, jasne sa dosc swinkowe, nie wiem jak z ciemniejszymi kolorami). Mozesz oczywiscie wyprobowac Bourjois (HM i 123 perfect) jednak pamietaj ze HM nie
  • Odpowiedz
  • 0
@kwiatencja właśnie zaczynam myśleć. ;) Wiesz może czy można gdzieś je dostać stacjonarnie? Bo boję się że przez Internet źle dobiorę kolor, z moją cerą to nie takie łatwe. :<
@The_Starfish tak zrobię, dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź! ❤
  • Odpowiedz
@ronette: i tu zaczynają się schody :<<< Najłatwiej stacjonarnie jest dorwać Annabelle Minerals, Clare Blanc w niektórych organiqach jest ale to zależy gdzie mieszkasz, reszta niestety raczej przez neta, ale próbki to nie jest jakiś gigantyczny wydatek, a z Annabelle to w ogóle wielkie próbki na dość długo starczy. Jedynie musisz mieć jakiś dobry pędzel do podkładu. Co do kolorów możesz podpytać na fejsie danej marki, zawsze Ci podpowiedzą w co
  • Odpowiedz