Wpis z mikrobloga

O, młody przyszły oficer usunął swój wpis bo nie zyskał aprobaty dla swojej wiedzy i osiągnięć xD życzę powodzenia w służbie i przede wszystkim cierpliwości bo na pewno zostanie ona wystawiona na próbę. A charakter by sie przydało poćwiczyć troche bo jak juz usuwa wpisy taki młody elew to potem będzie tylko bardziej sie #!$%@? jak sie okaże że ppor wcale nie jest wielkim osiągnięciem w życiu, a większość to same plecaki jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojsko
  • 10
  • Odpowiedz
@terwer358 jakąś straszną spinę z tym masz kolego :) nie potrzebuję po prostu miliona powiadomień z Waszymi wpisami, bo utrudniają mi korzystanie z wykopu. Nie liczyłem nawet, że tamten wpis będzie miał jakikolwiek odzew, trochę mnie to nawet zdziwiło. Nie mam zamiaru uczestniczyć w gównoburzy i dziękuję za troskę o mój charakter, potraktuję to jak dobre życzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie potrzebuję po prostu miliona powiadomień z Waszymi wpisami, bo utrudniają mi korzystanie z wykopu


@TenOd3Lyzeczek: Raczej miliona powiadomień od mirkowych żołdaków, którzy uświadomili ci że błaźnisz honor żołnierza WP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inkyy Racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Nie będziesz mi mówił z czego mogę być dumny, a z czego nie. Ja pracowałem na ten dzień ciężko przez 3 lata, tylko i aż po to żeby móc złożyć przysięgę. I będę z tego dumny, bo sam to osiągnąłem. Dla was to może być nic, ale każdy żołnierz zaczyna od szkolenia podstawowego, a jak się później potoczą losy służby to już zależy tylko
  • Odpowiedz