Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, mam #xbox360 który kurzy się już w szafie z 2 lata i w sumie nie ma nic ciekawego już dla mnie w swojej bibliotece. Bardzo kusi mnie ostatnio #nintendo #wii swoją biblioteką i stąd moje pytanie, czy szukać kogoś do wymiany konsola za konsolę, czy też lepiej sprzedać 360 (jasper, bez hdd, jeden pad i kilka gier) i wtedy szukać jakiegoś egzemplarza Wii z akcesoriami? Pytam bo patrząc po allegro i olxie widzę że rozrzut cen obu konsol jest dość spory i ktoś może bardziej się orientuje, co byłoby bardziej opłacalne.

Zastanawiałem się jeszcze nad #3ds do którego mocno kuszą szczególnie Pokemony i fakt, że jest to konsolka jednak nowsza, ale chętnie ograłbym Zeldy i Mariany z #gamecube a widzę że na 3DSa nie są wszystkie dostępne.
  • 10
@Cierpsanity: jeśli masz dobrego kompa i dobrze zakombinujesz, to serdecznie polecam podłączyć WiiMote'y z Wii pod peceta i odpalać gry w Dolphin Emulator. O wiele lepsza grafika i mniej zabawy niż z Wii w Polsce.
krejdd - @Cierpsanity: jeśli masz dobrego kompa i dobrze zakombinujesz, to serdecznie...
@Cierpsanity: No nie ale masz dostep do wielu zeld i marianów mimo to. To super wybór uważam. Setki godzin zanim to wszystko ograsz a jest mnóstwo retro gierek dostępnych także polecam 3ds.
edit. Tylko nie emu. Nie profanuj tych tytułów. Gry są dostępne jużod ok 20 zł.
@krejdd: Odpada, mam laptoka który tego nie uciągnie i w najbliższym czasie nie zamierzam go wymieniać,
@nokash: Ale w Wind Wakera, Twilight Princess i Skyward Sword nie zagram na 3DSie, natomiast w Okarynę i Majora's Mask na Wii już tak + jednak Wii kusi mnie kanapowym multi w Wii Sports itp :<
@Cierpsanity: Hej. Ostatnio zakupiłem wii, więc jestem na bierząco z cenami i mogę ci podpowiedzieć, że po pierwsze dostępność gier w polsce jest zerowa. W całej polsce jest do kupienia 150 gier w cenach sięgających tych ps4 z psstore z czego większość to crapy. Poważnie.
Softmod jest podobno prosty do zrobienia (ja się na tym nie znam). Wtedy można kupić jedną z tańszych konsol ale cena i tak wzrosnie bo softmod
@Cierpsanity: Konsole z softem 3.1e (staraaa) i 3 wii loty z gruchami dałem 250 - za dużo bo na spontanie. Ktoś miał dzieciaki z adhd i był majsterkowiczem bo 2 z 3 działają ale części mają zmieszzne orygianlne z nieoryginalnymi. I tylko jeden w nieoryginalnej obudowie umożliwia włączenie gry :) Kable,przejściówki, sensor. Wii play, wii cośtam i mega porysany mortal kombat armageddon.
Jedyna sensowna gra w CEXie niedaleko to było Alone
@Cierpsanity: To kup 3dsa dla gier które napisałem. Jak wyjdzie switch i wiiu stanieje drastycznie kup go wtedy dla zeld i marianów które wymieniłeś. Proste. I rozłożysz to fajnie w czasie finansowo. I zanim kupisz wiiu to setki godzin przegrasz na 3ds który już teraz jest tani i możesz go kupić z 300 stówki bez problemu a jak sie postarasz to jeszcze taniej.