Wpis z mikrobloga

Będzie nietypowe #rozdajo #aciddrozdajo :D Do wygrania drukarka laserowa, ze skanerem i faxem oraz prawie pełnym tonerem :)
Zasady i info (ważne na końcu :P)
1. Plusować może każdy
2. Losowanie jutro wieczorem
3. Wysyłka na mój koszt.
4. Jeśli ktoś odpowiednio umotywuje to wybiorę osobiście.
5. Drukarka działa a czasami nie działa link Po prostu jak jej się odwidzi to działa a jak ma ciężki dzień to nie. Nie miałem siły z nią już walczyć więc kupiłem nową.
źródło: comment_8fACaPy172bMSi2smE9MTG5Dkoaamjj7.jpg
  • 167
@acidd: biere bo wczoraj #!$%@?łem urządzenie mojego różowego bo wiadomo chciałem naprawić XD CAŁY POKÓJ UPIERNICZONY TONEREM ŁĄCZNIE Z ŁÓŻKIEM I DRESAMI nie polecam ;[
@acidd: Całe pieprzone studia drukowałem w różnych punktach ksero. Wydałem na to miliony cebulionów. Na ostatniej prostej, przed największym wyzwaniem jakim jest praca magisterska, taka drukarka z rozdajo pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze (jedno i drugie dalej marnowałbym w punktach ksero). A nuż się uda :D
@acidd: Jestem studentem i taka drukarka pozwoliłaby mi na akademiku rozkręcić minipunkt ksero, który z czasem dzięki jakości świadczonych usług i konkurencyjnym cenom opartym o wolny i przede wszystkim nieopodatkowany rynek pozwoliłyby stać się potentatem kserniczym, rozwinąć sieć prężnie działających akademickich punkt ksera na zasadzie franczyzny, a nie dalej jak za kilka lat spać na pieniądzach z tą drukarką postawioną na monumencie jako pomnik wielkiego, wolnorynkowego snu, który wyprowadził mnie z
@acidd: Gdybym taką drukarkę dostał, odstawił bym na półkę swoją Optimus S.A. 1900. Tak naprawdę to seikosha sp-1900, ale Optimus w latach 90 tych naklejał na nazwę swoją nazwę firmy (tak zwykła naklejka) i być może dogrywał do firmware polskie ogonki w trybie Mazovia (nie wiem tego może i nawet tego nie robili). Drukarka była kupiona jeszcze za miiiljooony (przed denominacją). Swoją drogą czy gimby znajo czemu np dwie bańki to
@acidd: Mieszkam 400km od domu, studiuje ciezki techniczny kierunek, nie mam jak przywiesc swojej drukarki z domu, ze wzgldu na koszta, w przyszlym semestrze mam projekt z Podstaw Konstrukcji Maszyn do zrobienia chce go wydrukowac na papierze technicznym, grubym i szkoda mi kupowac drukarki bo nie wiem czy jej nie zajade do konca.

:)