Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od bardzo długiego czasu trapi mnie zmartwienie. Dokładnie sprawa dotyczy częściowo mnie ale bardziej mojego najlepszego przyjaciela. Dla mnie to wspaniały gość, wiele razy mi pomógł i mogłem na niego liczyć w potrzebie. Sęk w tym, że znam jego tajemnicę a ta do dnia dzisiejszego mnie męczy. Otóż jest on w szczęśliwym (tak się wydaje) związku z #rozowypasek i niestety alenotorycznie ją zdradza. Za każdym razem gdy się spotykamy i patrzę na jego dziewczynę, która jest z nim szczęśliwa, to aż mnie w środku gotuje. Nie wiem co robić. Jak powiem jej, to koniec przyjaźni trwającej już 15 lat a ona pewnie się załamie. Milczenie też nie jest dobrym pomysłem. Także co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kumplowi możesz powiedzeć że tego nie pochwalasz itd. Ale ogólnie nie mieszaj się, to nie Twoja sprawa.

zdradzał różowypasek i wtedy wszyscy pisali, aby poinformować niebieskiego bo mu panna rogi robi :D:D


@Titiyeyoo: Co w tym dziwnego? Oczywiście, że facet powienien wiedzieć :)
  • Odpowiedz