Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego mała aktualizacja i kilka pytań.
Za poleceniem Mirka kupiłem #f60b z #gearbest i jest całkiem fajna. Ilość akcesoriów i uchwytów (a także ich jakość) imponująca. Za dnia jako #kamerasportowa jakość w 1080@60 jest zupełnie wystarczająca, 4k mnie kompletnie nie interesuje.
Za to w nocy jest tak sobie jako #kamerasamochodowa. Nie wiem czy to wina egzemplarza i reklamować czy tak już jest. W nocy kamera po prosu gubi focus (jakby to było możliwe na stałym obiektywie). Wygląda to jakby ostrość była ustawiona gdzieś na koniec maski a to co dalej jest już trochę rozmyte.
Dodatkowe pytanie: w trybie samochodowym kamera się ładnie włącza po dostaniu prądu na USB i zaczyna nagrywać. Super. Gorzej, że po zabraniu prądu dalej nagrywa. Da się jakoś ustawić, żeby się wyłączała np. minutę po zgaszeniu auta (ew. nawet od razu)? Zostaje tylko działanie bez baterii?
Wołam @JcL
#actioncam #cardvr #rejestratorjazdy
plastic11 - W nawiązaniu do tego mała aktualizacja i kilka pytań.
Za poleceniem Mirk...

źródło: comment_uSarK4FIB2PZZlFuCjJgE8ynSikYcgiW.jpg

Pobierz
  • 11
@vlodek2532: to jeszcze jedna zagwozdka: jak 'zablokować' klip przed nadpisaniem? Np nagrało się coś ważnego i nie chcę, żeby plik był nadpisany dalszym nagraniem a potem sobie na spokojnie zgrać. W strukturze katalogów na karcie jest folder 'locked' ale jak tam coś wrzucić 'w locie'?
U mnie w trybie samochodowym nie wyłącza się niestety po zaniku napięcia. Mam też ustawione 3 min, ale wyłącza się po takim czasie tylko jeśli nie nagrywa. Jeśli nagrywa, a wiadomo że tak, bo odpala się po przekręceniu stacyjki, to nagrywa w nieskończoność. Nie raz miałem sytuację, ze zapomniałem wyłączyć, poszedłem do domu, do nagrywała na postoju aż się nie rozładowała :(
Co do locked szukałem, kombinowałem, chyba się nie da. Podejrzewam