Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#streetwear #sneakerhead

Mam #!$%@? bzika na punkcie butów. Pracuje w weekendy i kupuje sobie kolejne Jordany, New Balance czy inne cuda. Ale jest pewien problem. Jak tylko robi się cieplej (albo wodze do mocno ogrzewanego pomieszczenia (w tym praca)) zaczyna mi być gorąco w stopy, co powoduje pocenie się, a to... Nieprzyjemny zapach. Czy to kwestia tego, że wybieram źle buty? Jakie buty będą wyglądać DOBRZE i zapewnią odpowiednią wentylację? Pomóżcie bo chce wyglądać dobrze, ale równie dobrze pachnieć. Budżet dość nieograniczony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Przez jakis czas syp sobie alantan (taki biały proszek - kosztuje grosze) na nogi(stopy) i na to skarpete zakladaj i do butów też jeśli #!$%@?ą i chcesz się pozbyć zapachu. Powinno pomoc, robisz tak przez pare dni/tydzien i powtarzasz za jakis czas jak znowu zaczna sie pocic i #!$%@?. Z pol roku efekt moze sie utrzymywac ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ewentualnie jakies spraye czy inne wynalazki
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam ogromny problem z butami.

Gównobuty są dla mnie na jeden wypad.
Spocą mi się stopy w takich butach, nawet lekko i śmierdzi.

Ale w butach skórzanych jak glany czy zamszowe lub nubuk to mogę mieć i jezioro potu i nic nie czuć poza zapachem skóry od butów.

Spraye nie pomagały.
Jedyne co działało to krem do nóg.

Nie będę robił reklamy, ale jedyne buty w jakich mogłem się
@AnonimoweMirkoWyznania: Rotacja obuwia i nie ma praktycznie szans żeby buty waliły. A skoro mówisz, że masz bzika na punkcie butów to powinieneś mieć więcej niż jedną parkę. A teraz póki zimno, jak będzie sucho to wywal buty na balkon, powinno wymrozić bakterie, które powodują nieprzyjemny zapach.