Wpis z mikrobloga

Przesłuchałem to 55 minutowe dzieło sztuki menelskiej kinematografii XDDD

Gonzo twierdzi, że nie czuje bulu bo nie ma nerwa i nie wdaje się w bójki bo nie chce zabić! Ogunie potrafi zabić jednym ciosem. Takie rozłożenie siły tego typu, rozumiecie - siła tygrysa i nie może się opanować, taka sytuacja bo boksa trenował. Łamie szczęki samym pierdnięciem po jajecznicy z olejem.

ja nie chce w ogóle wchodzić w żadne bójki bo ja potem będę winny. Nie chcę zabić ani uszkodzić dlatego nie dziwcie się tego typu. Ja nie chcę się wkręcać bo ja wiem jaką mam siłę, ja wiem co mogę zrobić a po co mam żałować? Mam rodzinę. Rodzina jest ważniejsza niż siedzenie w więzieniu za zabicie.


benc
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo
RzecznikWykopu - Przesłuchałem to 55 minutowe dzieło sztuki menelskiej kinematografii...
  • 29
@RzecznikWykopu: SPIS TREŚCI
3:50 ukryty kanał janusza
4:05 trik i hakowanie konta janusza, prygram jakiś do tego
12:12 przeprosiny dla wszystkich ale to wszystkich (wyzywanie od gamoni)
21:28 co do klamstw o bólu
22:49 TERMINATOR
26:42 jak sie bije tiger
34:50 namawianie do zaczepiania osob niepelnosprawnych (!!) i ze takie osoby nam #!$%@?ą
35:30 z serii "mój kolega..."
35:30 kolega miał uszwę zdrowia, bo trenował boksa
36:08 kolega złamał komuś szczękę
@msdone: No i przypomnij sobie jak on wspomina libacje alkoholowe kolo jakiegoś budynku. "Tu sie siedzialo i pilo ze znajomymi tego typu" teraz nie ma z kim pogadać bo Kober głuchy, teściowa go nienawidzi, a wuwunio spędza z nim czas tylko jak nagrywa o nim bekowy materiał, a pozniej sprzedaje mu buta.