Wpis z mikrobloga

Niedawno wrocilem z dzisiejszej wyprawy i musze wam powiedziec, ze bylo zacnie. Godzina u divy minela szybciutko, ale bylo zacnie, naprawde jak wam ktos mowi, ze seks nie jest wazny, albo, ze jak wlozysz w szparke to nic sie nie zmieni to Cie klamie. Jakbym uprawial codziennie seks od lat to dzis bylbym krolem wygrywow. Nastepnie wybralem sie do galerii handlowej, bo jak wiadomo trzeba rozwijac sobie pasje. Wzialem te slowa bardzo do serca, a jako, ze moja pasja sa gry to poszedlem kupic For Honor. Pochodzilem jeszcze troche galerii i jeden rozowy taki 5/10 sie do mnie usmiechnal, co zrobilem spytacie? To co robi normalny czlowiek, czyli odwzajemnilem usmiech i poszedlem w swoja strona. Jak szuka atencji to nie mnie. Pozatym pelno par. Pozatym to oczywiscie nikt do nikogo nie zagadywal, tylko na wykopie czytam jaki to super pomysl.

Odnosnie jeszcze seksu i stulejarzy-prawikow to postanowilem zrobic mala ankiete. Rozowe czesto pisza jak one to czekaly na pierwszy raz etc. Staraja sie wmowic, ze ich decyzja o nierozpoczynaniu zycia seksualnego wczesnie moze byc porownywana do stulejarza, ktory chcialby ruchac ale nie moze. Dlatego zadam wam pytanie. Czy jesli dostalibyscie oferte od nieznajomego rozowego namietnego seksu, nie znajac imienia tego rozowego i nic o niej nie wiedzac, wiedzac rownoczesnie, ze nigdy wiecej jej nie zobaczycie to byscie sie zgodzili?
#tfwnogf #seks #zwiazki #roksa #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent

Zgodzilibysie sie na seks z nieznajomowa rozowa?

  • Tak 75.9% (161)
  • Nie 24.1% (51)

Oddanych głosów: 212

  • 24
@DizzyEgg: GFE, narazie ciagle wybieram GFE, ale mysle, zeby sprobowac czegos nowego. Musze sie w koncu wyszalec, normictwo uprawia seks od 16 roku zycia, i beda mi #!$%@? mowic, zebym czekal na wielka milosc...
@john118: oczywiscie, ze mowa o ladnej. Rozowe ciagle staraja sie wmowic, ze stulej prawk jest prawiczkiem z wyboru a nie dlatego, ze zadna go nie chciala. Dlatego pytam, czy jakby dostali oferte to czy by skorzystali.